Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS
Lokalizowanie samochodów GPS
11 listopada, 2016
deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe
Bezobsługowa deska tarasowa Twinson
11 listopada, 2016

Oferta tłumaczeń języka norweskiego

Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego

Tłumaczenia polsko – norweskie stacjonarnie i online

Protłumaczenia są profesjonalną firmą trudniącą się przekładem przysięgłym, zwykłym i zawodowym z języka norweskiego na polski i polskiego na norweski. Zapewnia okazję skorzystania z usług fachowców z dużym doświadczeniem zawodowym. Biura tłumaczeń tego przedsiębiorstwa funkcjonują stacjonarnie w Bydgoszczy, Grudziądzu oraz Świeciu. Czym faktycznie zajmuje się tłumacz norweskiego? Primo – translacjami przysięgłymi transakcji, wyciągów bankowych oraz zaświadczeń (połączonych z osiągniętym wykształceniem). Pisma tłumacza przysięgłego domagają się również formularze medyczne i techniczne (np. patenty). Secundo – – tłumaczeniami branżowymi, np. mechanizmów technicznych lub instrukcji obsługi, które wymagają wykorzystania oprogramowania typu OCR i funkcji statystyki. Tertio – – przekładami powszechnymi dla firm oraz osób indywidualnych, m in. wiadomości od znajomych, rodziny mieszkających na obczyźnie, stron www, ogłoszeń, broszur i pozostałych materiałów marketingowych. Protłumaczenia zapewniają przekłady konkretnych materiałów czy informacji za pośrednictwem e-maila. O szczegółach (przykładowo nad czym aktualnie pracuje tłumacz) dowiemy się dzwoniąc osobiście do biura. Zainteresowany w jakiejkolwiek chwili może poprosić, ażeby tłumaczenie zostało zweryfikowane przez native speakerów. Biuro Protłumaczenia gwarantuje doskonałą klasę świadczonych usług z równoczesnym utrzymaniem rozsądnych opłat oraz wskazanych wraz z Klientem terminów. Co możemy jeszcze otrzymać? Zespół tłumaczy proponuje bezpłatną kalkulację (bazującą na programach typu OCR), profesjonalny team tłumaczy mających pożądaną wiedzę i praktykę w przekładaniu tekstów, darmową przesyłkę i częste bonusy (dla tłumaczeń, które posiadają dużą objętość) i wsparcie biura, które ma opiekę nad czynnościami translatorów.

Dlaczego watro korzystać z biura tłumaczeń?

Biuro obsługi Klientów Protłumaczenia zawsze stara się im zapewnić wygodne warunki w czasie prowadzenia wyceny, natomiast potem procesów translacyjnych. Do niego trzeba skierować swoje kroki również z jakimikolwiek wątpliwościami, jak również reklamacjami. Oprócz tego zapewnia natychmiastowe obliczenie nakładów, jakie będziemy musieli ponieść w związku z przekładem naszych druków przez tłumacza polsko – norweskiego. Protłumeczenia dla stałych Odbiorców posiadają specjalne ulgi, z jakich zdecydowanie warto skorzystać. Firma przyjmuje do pracy wyłącznie te osoby, które naprawdę pasjonują się translacjami, mają stosowne dyplomy oraz upoważnienia. Wszystkie zamówienia obejmuje Polityka bezpieczeństwa informacji, której przedmiotem jest ochrona danych osobowych Kontrahentów oraz tajemnicy finansowej.

Tłumaczenia przysięgłe na język norweski

Tłumacz przysięgły norweskiego realizuje wszystkie tłumaczenia tekstów, które potrzebują uwierzytelnienia. Do nich można zakwalifikować przekłady aktów zmiany stanu cywilnego, dokumenty procesowe, umowy o intercyzie, prawo jazdy, wyciągi z konta bankowego, odpisy niniejszych dokumentów. Translatorzy Protłumaczenia widnieją w wykazie Ministerstwa Sprawiedliwości i posiadają tzw. kwalifikowany podpis elektroniczny (dotyczy źródła internetowego). Wykonują też translacje dla instytucji państwowych (sądów, Policji czy prokuratury). Innymi słowy, przedsiębiorstwo Protłumaczenia świadczy usługi translacji zarówno dla Odbiorców indywidualnych, jak i handlowych. Ci pierwsi mają możliwość translacji swojego dokumentu aplikacyjnego lub umowy o dzieło. Tymczasem Klienci biznesowi (z sektora b2b) mogą liczyć na odpowiednio skonstruowane tłumaczenia techniczne i prawnicze.

Zamówienie tłumaczenia krok po kroku

W pierwszej kolejności trzeba wybrać te dokumenty, które niewątpliwie domagają się przełożenia. Powinniśmy poświęcić na wykonanie tej czynności nieco czasu oraz rozpatrzyć celowość przekładu każdego z nich. Dzięki temu mamy szansę w nieskomplikowany sposób uniknąć zbytnich kosztów. Wyłonione dokumenty można złożyć osobiście do jednego z biur przedsiębiorstwa Protłumaczenia w Grudziądzu, Bydgoszczy czy Świeciu. Innym sposobem jest przygotowanie skanu w którymkolwiek ze znanych formatów pliku – PDF, JPEG, BMP lub TIFF. Potem należy wysłać dokumenty do biura drogą elektroniczną i zaczekać na określenie ceny przekładu. Z reguły pracownicy odpisują na maile w przeciągu 24 godzin. Jeżeli przesłana dokumentacja wymaga natychmiastowego tłumaczenia, warto umawiać się z firmą telefonicznie bądź SMS-owo. Kolejnym etapem jest już jedynie akceptacja kosztów i finalnie – odbiór przetłumaczonych dokumentów.

Branżowe tłumaczenia z języka norweskiego

Poza tłumaczeniami standardowymi Protłumaczenia proponują profesjonalne i terminowe przeprowadzanie translacji branżowych, np. technologicznych, handlowych, prawnych czy bankowych. Biorąc pod uwagę dokumentację techniczną, chodzi tutaj o tłumaczenie instrukcji obsługi dla przedsiębiorstw i amatorów (będzie zrozumiałe pod względem wizualnym i filologicznym), translacje z zakresu przebiegu mechanizmów technologicznych (np. z branży motoryzacyjnej, spożywczej lub farmaceutycznej), przekłady informatyczne procesów kierowanych przy użyciu komputerów. Przekłady prawne dotyczą szczególnie umów o dzieło, zlecenie czy o pracę, przekładów Krajowego Rejestru Sądowego, dokumentacji przetargowej, materiałów pomocnych na rozprawy sądowe, umowy handlowe między Polską i Norwegią, patenty lub koncesje. Natomiast tłumaczenia bankowe nawiązują do umów zawieranych z bankami (m in. kredyty mieszkaniowe), wyciągów bankowych oraz pozostałych dokumentów. Translacje biznesowe nie ograniczają się tylko do „suchego” tłumaczenia, lecz rozpatrują aspekt marketingowy i komunikacyjny oddanego artykułu. Translacja opiera się głównie na oczekiwaniach Klienta w zakresie stworzenia oferty marketingowej bądź obsługi korespondencji biznesowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany tłumaczeniami norweskiego kliknij w ten link – Tłumacz norweskiego

Strona używa cookies
Ok