Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Tworzenie stron internetowych
11 listopada, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Oferta tłumaczeń języka norweskiego
11 listopada, 2016

Lokalizowanie samochodów GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Lokalizator samochodu GPS – doskonała ochrona przed kradzieżą

Przywłaszczenie pojazdu dla doświadczonego złodzieja jest jak „kaszka z mlekiem” Zanim jednakże to zrobi wypatruje, który będzie najbardziej odpowiedni. Nierzadko „węszy” po ulicach, jeździ po osiedlach oraz wokół sklepów. Inaczej mówiąc – wybiera pojazd. Odtąd lustruje go przez dłuższy czas, by potwierdzić swoje domysły, iż nikt go nie złapie „za rękę” w czasie realizowania włamania. Do wykradnięcia auta czyjegoś mienia przystaje niejednokrotnie po zmroku oraz zajmuje mu to właściwie nie więcej aniżeli 40 sekund. Właśnie – tylko tyle mu trzeba na to, by wtargnąć do auta, odłączyć alarm oraz nim odjechać. Przypuszczalnie zostanie nielegalnie odsprzedany. Pilnujmy zatem nie tylko swojego pojazdu, ale również prawa jazdy, dokumentów rejestracyjnych itp.

Skutecznym wyjściem jest ulokowanie w pojeździe samodzielnego zabezpieczenia śledzącego. Z jego pomocą będzie możliwy monitoring pojazdów GPS. Na czym on konkretnie polega? Otóż ten układ ochronny nadzoruje, w którym miejscu jest nasz samochód przez 24 h na dobę. W dowolnej chwili mamy szansę ustalić, czy nie wydarzyło się w związku z nim coś podejrzanego. W przypadku, gdy włączy się alarm możemy natychmiast zareagować, natomiast auto jest zablokowane przez układ zabezpieczeń. Co ważne – o wydarzeniu jest poinformowana najbliższa placówka Policji, która szybko odbiera wszystkie szczegóły.

Lokalizatory GPS powiadamiają czynne przez całą dobę Centrum Monitoringu, z jakim podpisaliśmy umowę na świadczenie niniejszej usługi. Operator od razu kontaktuje się z naszymi fachowcami zamierzając stwierdzić jaka jest przyczyna alarmu. Kiedy zajdą okoliczności kradzieży, wóz szybko zostaje unieruchomiony, zaś Policja powiadomiona. Lokalizator GPS jest współcześnie najszybszym oraz najefektywniejszym narzędziem do kontrolowania osobistych oraz służbowych pojazdów.

Monitoring GPS – idealne rozwiązanie dla Twojej firmy

Dla firm, które dysponują pojazdami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi oraz maszynami, lokalizator GPS jest wprost niezbędny. Za jego sprawą mamy szansę w łatwy oraz funkcjonalny sposób nadzorować czas pracy samochodów i zatrudnionych osób, monitorować wykorzystanie paliwa, mieć dostęp do kompletnych istotnych informacji w wybranym momencie.

Samochody ciężarowe

Za sprawą lokalizatora GPS zawsze będziesz wiedzieć, dokąd aktualnie znajduje się wybrany samochód. Będziesz mógł go śledzić na mapie całego świata, monitorować jego położenie (czy kierowca nim kieruje albo ma przestój), ile czasu kierowca nim kieruje, ile wynosi średnia spalania, ucisk na oś oraz poziom paliwa. Dokładnie zbadasz trasę przewozu, w tym momenty postojowe oraz przejechany dystans. I najistotniejsze – w jakiejkolwiek chwili zweryfikujesz działanie tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów Gorzów da Ci opcję zbadania nacisku na pedał gazu, prędkości obrotowej silnika i jego temperatury, temperatury chłodni i mroźni, stanu paliwa, prędkości oraz kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS dobrze odczyta informacje z komputera pokładowego, zaś dzięki specjalnemu raportowi non stop będziesz wiedzieć, które auta są szczególnie obłożone pracą oraz którzy prowadzący zaoszczędzają najwięcej paliwa.

Maszyny robocze

Jeśli Twoje maszyny są ulokowane na terenie budowy, przeważnie nocą, powinniśmy zaopatrzyć je w lokalizację pojazdów GPS. Przy użyciu nawigatora będziesz mógł zweryfikować napięcie zasilania, czy stacyjka i napęd są zgaszone, stan paliwa, wygląd blokady rozrusznika oraz obecny czas pracy. W jednej chwili da się zaobserwować ile maszyn pracuje, a ile ma wolne. Zapis wykonanej pracy jest na tyle szczegółowy, iż da się z powodzeniem odwzorować przejazd maszyny po polach rolniczych.

Samochody osobowe

Przy użyciu lokalizatora GPS masz możliwość obserwować pracę wszystkich pracowników, weryfikować jaki jest stan paliwa w zbiorniku, przebieg, nacisk na pedał gazu itp. Spostrzeżesz też ilu konkretnie masz Nabywców i dopiszesz do nich konkretnych pracowników. Skontrolujesz również ilość postojów w trakcie i po pracy. Jazdę służbową od osobistej wyróżnisz, np. za sprawą włącznika trybu jazdy.

Najlepszy lokalizator GPS

Konkretne przedsiębiorstwa, które oferują obsługę monitorowania samochodów, najlepiej odszukać za pośrednictwem Google. Na uwagę zasługuje jednakże GPS System Monitoringu – nieduże przedsiębiorstwo z województwa lubuskiego. Propozycja mieści w sobie System GPS Standard i Urządzenie GPS PRO+. Stawki abonamentu wcale nie są wysokie, a założenie zależy od wymagań Interesanta oraz modelu auta. W klasie PRO+ dobrymi możliwościami są: interfejs magistrali szeregowej, hamowanie systemu przy słabym akumulatorze oraz zapisywanie zmian nachylenia i przeciążenia. Firma GPS System Monitoringu zapewnia pełny zasięg GPS, całodobową obsługę systemu 24 h na dobę oraz – co najcenniejsze – dyskrecję.

Więcej informacji znajduje się na stronie firmy pod linkiem – Monitorowanie pojazdów Gorzów

Strona używa cookies
Ok