Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Oferta tłumaczeń języka norweskiego
11 listopada, 2016
banery reklamowe - druk banerów - banery Kraków - druk banerów Kraków
Gdzie wydrukować i umieścić baner reklamowy?
12 listopada, 2016

Bezobsługowa deska tarasowa Twinson

deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe

W jaki sposób sprawić, aby taras ewentualnie loggia powodowały uwielbienie gości i jednocześnie były wyjątkowo wygodne? Wystarczy przymocować deski wykonane z materiału kompozytowego Twinson, które posiadają własności doskonałego drewna i PVC. W sieci mamy szansę łatwo je odnaleźć wpisując, m in. określenia „deski tarasowe twinson sklep” czy „twinson deski sklep internetowy”. Wyprodukowane są z doskonałej jakości surowców, mają efektowny design i będzie można z nich korzystać przez wiele lat.

Niezwykle odporne i łatwe w utrzymaniu deski Twinson

Deski kompozytowe Twinson to obietnica długofalowego używania, komfortu i efektownej oprawy balkonu i wszelkiego nowego miejsca „odkrytego”, które jest zintegrowane z domem. Sprzedawcy dają 25 – letnią gwarancję na biodegradację, jest odporny na powstawanie zabrudzeń oraz w ogóle nie należy go jeszcze obrabiać. Przez długie lata utrzymuje naturalny wygląd drewna z równoległym zachowaniem własności PVC. Należałoby zauważyć, że zwłaszcza w lato na tarasie, loggii bądź zielonym dachu pojawia się zatrzęsienie owadów, które mogą spowodować na nim wiele szkód. Deski bezobsługowe Twinson są i na tenże czynnik niepodatne. W ogóle nie pękają, nie posiadają niekorzystnego wpływu na naturę, są nieprzemakalne i bezproblemowe w utrzymaniu. Ponadto nie potrzebują fachowych narzędzi w czasie zakładania. Może je zatem „położyć” każdy z nas. Odróżniają się także wspaniałą twardością, posiadają antypoślizgową warstwę oraz niedostrzegalne komponenty przytwierdzające, przy użyciu których powierzchnia, m in. tarasu jest niesamowicie gładka (bez rozwarstwień, śrub czy drzazg). Konkretne rodzaje desek różnią się wielkością (z dyletacją), wykończeniem oraz kolorem. Co ważne – po montażu nie trzeba ich dodatkowo impregnować. Wspaniale wpasowują się zarówno we współczesną, jak i klasyczną architekturę. W mroźne dni deski tarasowe Twinson wytwarzają odczucie komfortu termicznego, zaś gdy jest lato w ogóle nie grzeją się. Można nieskrępowanie chodzić po nich bosymi stopami nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Jeśli więc zależy nam na tym, aby nasz balkon, taras bądź loggia wyglądały ciekawie oraz również były wygodne, to powinniśmy zainwestować rzeczywiście w tę technologię.

Który typ deski kupić?

Do wyboru mamy cztery warianty desek bezobsługowych: deski O-Terrace, O-Terrace+, Maxi i Massive. Wszystkie posiadają: wytrzymałość na grzyby, próchnicę, na zanieczyszczenia oraz elektryzujący wygląd. Są także w całości nieszkodliwe dla środowiska (nadają się do recyklingu w 100%) i można je zastosować w domkach jednorodzinnych. Deska O-Terrace+ i Massive stosuje się na nawierzchniach handlowych (sklepowych czy restauracyjnych) i w miejscach użyteczności publicznej. Mają z każdej strony gładki albo niewielki ryfel, a do wyboru są lagry aluminiowe albo wykonane z drewna. O-Terrace+ jest wyposażony – w przeciwieństwie do pozostałych desek – ryfel po jednej stronie w kształcie fali. Modele O-Terrace oraz Maxi mają szeroki lub mały ryfel, natomiast do wyboru są legary aluminiowe oraz drewniane. W odmianie O-Terrace ponadto – legary PVC. W przypadku Twinson O-Terrace oraz Terrace Maxi klient może zdecydować się na dwa rodzaje wykończenia: listwą aluminiową albo listewką Twinson. Wariant Massive doskonale sprawdzi się na płaszczyznach o wyszukanych kształtach. Deski są precyzyjnie przycięte i nie należy ich przysłaniać listewkami.

O doborze tanich desek tarasowych twinson najlepiej omówić z ekspertem, czyli kimś, kto obecnie je albo montował sam albo posiada na ich temat solidną wiedzę. Warto również skorzystać z informacji zawartych na stronach internetowych o systemie Twinson, np. z blogów lub propozycji sklepów. Głównie po to, by zbadać jak faktycznie poszczególne modele wyglądają, na jakie wydatki się przygotować i jaki kolor szczególnie by nam odpowiadał.

Deski bezobsługowe – gdzie nabyć?

W pierwszej kolejności w sklepach internetowych i stacjonarnych z artykułami budowlanymi oraz wykończeniowymi. Dobrze jest, jeśli obsługuje nas specjalista, który wytypuje wymarzone dla nas rozwiązanie. Prócz desek kompozytowych należy kupić podkłady tarasowe (konstrukcyjne, montażowe), aluminiowe profile „początkowe”, aluminiowe profile wykończeniowe (kątowy, przykrywający), listewki wykończeniowe, profile kompozytowe (kątownik peryferyjny), elementy łączeniowe do desek, stalowe narożniki, wkręty do zaczepów finalnych, zaczepy finalne, zaślepki do desek z adaptorami oraz roztwór do mycia. W najtańsze deski tarasowe twinson mamy możliwość się zaopatrzyć wtedy, gdy sklep internetowy lub stacjonarny proponuje ciekawe promocje. Za każdym razem jednakże zwracajmy uwagę na opłatę brutto, nie zaś netto. Ponadto ustalmy, czy drewno zużytkowane do uzyskiwania desek pochodzi z trwale zagospodarowanych europejskich zasobów leśnych i ma atest PEFC. Co do tonu, to mamy szansę wybrać złocistobrązowy, szary, stalowy, morelowy, korzenny brąz, grafitowy, leszczynowy i czekoladowy. Ich barwa po ułożeniu może ulec małym modyfikacjom, jednakże po paru miesiącach się równoważy. Większość sklepów posiada w swojej ofercie nieodpłatne próbki, przy użyciu których można ustalić jak rzeczywiście materiał wygląda. Zwykle trzeba wypełnić zwykły kwestionariusz na stronie albo umówić się telefonicznie z firmą.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kliknij w link – deski tarasowe twinson sklep

Strona używa cookies
Ok