Podkład wyciszający pod panele
22 czerwca, 2016
Druk na papierze ekologicznym z recyklingu – bądź eko
2 lipca, 2016

Innowacje są konieczne w każdej branży. Nawet w transporcie osób. Dlatego My jako licencjonowani przewoźnicy nie stoimy w miejscu i staramy się poprawiać nasze usługi, idąc za oczekiwaniami naszych Klientów. Jeszcze nie dawno taxi były samochodami poruszającymi się na ściśle określonych trasach. A obecnie wystarczy spojrzeć przez okno, by zobaczyć jak w przeciągu dosłownie kilku poprzednich lat przeistoczyła się branża transportowa. Zadbane samochody, sympatyczni kierowcy i atrakcyjne ceny – to jedne z nielicznych cech które możemy Państwu zaoferować. Jako dynamicznie działająca, lokalna firma transportowa zajmujemy się również przygotowywaniem wycieczek w Gdańsku, jak i w okolicach. Współpracujemy z jednym z najnowocześniejszych lotnisk w Polsce – lotniskiem im. Lecha Wałęsy w Gdańsku,a także z liniami lotniczymi takimi jak easyJet i Wizz Air. Krótko mówiąc z nami pojedziecie na zamek do Malborka, zgłębicie tajemnice Wilczego Szańca i nie spóźnicie się na wakacyjny lot w wymarzonym kierunku.

Taxi w Gdańsku – przewóz mieszkańców i turystów

Gdańsk to miasto ogromnych perspektyw. Morze, rejsy, kompleksowe lotnisko, stylowe hotele i niezwykły nastrój. Mieszkańcy, podobnie jak przybywający tu urlopowicze, chcą być aktywni i punktualni, szczególnie gdy w chodzi o ważne spotkania biznesowe, planowe zwiedzanie miasta, czy błyskawiczny transfer z lotniska do hotelu. Planując ofertę usług dla naszych Klientów braliśmy pod uwagę ich uwagi i potrzeby. Nasza firma, jako jedyna w Gdańsku proponuje nie tylko indywidualny lub grupowy przewóz osób, ale również całościowy transfer z lotniska i organizację interesujących wycieczek w Gdańsku, jak i w okolicach. Układając trasę bierzemy pod uwagę nie tylko szybkość transportu, ale także bezpieczeństwo. Korzystamy z współczesnych systemów nawigacji miejskiej, przez co na bieżąco kontrolujemy wiadomości o zakorkowanych częściach miasta i utrudnieniach na drogach. W naszych taksówkach znalazło się miejsce na foteliki dla dzieci i bezprzewodowy internet. Posiadamy również bus taxi z pojemnymi bagażnikami, które stosowane są w przewozie grupowym. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność – wieczór kawalerski, przyjazd Twoich bliskich, czy podróż objazdową po największych atrakcjach Gdańska. A to wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Airport Gdańsk – taxi dla turystów zagranicznych i naszych mieszkańców

Transfer z lotniska to najlepszy sposób na szybkie przetransportowanie się z jednej części miasta na drugą. Zapewnia zabezpieczenie bagaży, planowy dojazd w wybrane miejsce i pewność przybycia tam, gdzie faktycznie pragniemy dojechać. Już nie musisz korzystać z opóźniającej się komunikacji miejskiej. Dzisiaj możesz skorzystać z fachowych usług taxi w Gdańsku. Kierowcy taksówek na bieżąco sprawdzają rozkład lotów, by na czas zabrać podróżujących z lotniska. Na Klientów oczekują z imienną tabliczką w hali przylotów, by ułatwić im odnalezienie ich taksówki. Taxi są właściwie zorganizowane na przechowanie znacznej ilości bagaży i transport najmłodszych. Są komfortowe i bogato wyposażone. To po prostu podróż w najwyższym standardzie.

Taxi na zamek do Malborka

Wycieczki taksówką? Oczywiście, dla nas nic nie jest ograniczeniem. Podróżowanie to doskonały sposób na wykorzystanie wolnego czasu. A podróżowanie taksówką to nowość na miejscowym rynku przewozowym. Z nami zwiedzić najistotniejsze zabytki Gdańska i okolic. Weźmiemy Ciebie i Twoich przyjaciół na wycieczkę po tutejszych atrakcjach Trójmiasta, jak i okolic. Zwiedzisz Frombork oraz wyskoczysz na zamek do Malborka. W taxi opowiemy Ci o ciekawostkach i historii określonego miejsca. Opracujemy dla Ciebie program zwiedzania i kupimy niezbędne wejściówki. Będziesz mógł się zrelaksować i poznać niesamowite tajemnice zabytków północnej Polski. A to wszystko w komfortowej taksówce.

Taxi i zwiedzanie Gdańska

Podróżowanie z taxi to nietypowy pomysł, którego popularność w Gdańsku nadal rośnie. A Gdańsk to miasto, które może zaoferować zwiedzającym o wiele więcej, niż świeżą rybę i pomnik Neptuna. Taxi zabierze Cię do Katedry Oliwskiej, oceanarium w Gdyni i po najpopularniejszych atrakcjach Gdańskiej starówki. Jeśli pasjonuje Cię historia, wybierz się na wyprawę na zamki w Gniewie i w Malborku, oraz do Wilczego Szańca i obozu koncentracyjnego Stutthof. Jesteś spragniony wrażeń? Z nami wybierzesz się na wycieczkę do Ocean Parku w Władysławowie i na Półwysep Helski, gdzie z bliska obejrzysz foki. Wszystko na wyciągnięcie ręki i w nadzwyczaj dostępnych cenach.

Rewolucyjne taxi to luksus, transport i interesujące wycieczki w jednym. Doskonale przygotowane taksówki i sympatyczni kierowcy to główne atuty naszej firmy. Naszymi taksówkami dotrzesz tam gdzie zechcesz i to bez opóźnień. Na naszej stronie w prosty sposób zamówisz taksówkę na daną trasę, a także wykupisz wycieczkę dla siebie i swoich znajomych. Wejdź do taxi i poczuj się jak ktoś wyjątkowy!

Taxi Gdańsk – na naszej stronie znajdziecie dużo więcej interesujących informacji!

Strona używa cookies
Ok