Taxi w Gdańsku – rewolucja w transporcie
30 czerwca, 2016
Profesjonalne tłumaczenia niemieckiego
15 lipca, 2016

Druk na papierze ekologicznym z recyklingu – bądź eko

Przeszło 500 lat temu pewien niemiecki złotnik poszukiwał sposobów na zręczniejsze drukowanie książek. Jan Gutenberg, bo tak się nazywał, zaprojektował własną wersję metalowych czcionek i rozpoczął epokę druku taśmowego. Ów wynalazek przyczynił się zdecydowanie do rozpowszechnienia czytania gazet i książek. Co prawda obecnie korzystamy już z wysoce nowoczesnych metod drukowania – druku cyfrowego. Jednakże idea jest taka sama – ekspresowe i łatwe przenoszenie nieokreślonej wielkości tekstu na papier. Jako fachowa drukarnia cyfrowa idziemy krok dalej i specjalizujemy się w drukowaniu reklam, metek odzieżowych, biletów, katalogów, ulotek, podkładek na tacki do restauracji, zaproszeń, a nawet woblerów reklamowych. W naszym studiu graficznym własnoręcznie opracowujemy styl naszych wyrobów, a także świadczymy usługę błyskawicznego druku materiałów, dla tych, którzy są bez przerwy zabiegani. Nasze wydruki, nie dość, że są korzystne cenowo, to jeszcze wyglądają znakomicie. Dbamy o znakomitą jakość druku i bezbłędne wykończenie każdego zlecenia – ku zadowoleniu naszych Kontrahentów.

Nasza drukarnia – ekspresowe i kompleksowe usługi

Drukarnia online GrafCraft, to także pomysłowe studio graficzne i warsztat introligatorski. Po za klasycznym drukiem cyfrowym oferujemy naszym Klientom pierwszorzędnej jakości produkty poligraficzne i niepowtarzalne projekty graficzne. Jesteśmy zatem wszechstronnym zakładem, który stworzy dla Ciebie reklamę, bilet, podkładkę na tacki, metkę odzieżową, czy zaproszenie ślubne od podstaw. Im bardziej nietypowy jest Twój projekt, tym chętniej go urzeczywistnimy. Obsługujemy klientów indywidualnych i współpracujemy z firmami z całej Polski, które mogą liczyć na ekspresowe usługi i doskonałą organizację zamówień. Najczęściej realizowane przez nas prace to druk materiałów szkoleniowych, druk biletów z numeracją i perforacją i voucherów oraz druk zaproszeń ślubnych. Mniej powszechnymi, aczkolwiek równie interesującymi są takie zadania jak druk podkładek na tacki do baru druk woblerów reklamowych, czy druk metek odzieżowych. Nasze studio graficzne dba także o przyrodę, oferując druk na papierze ekologicznym z recyklingu. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – właściciele restauracji, organizatorzy koncertów lub Pary Młode.

Praktyczne woblery reklamowe z kiwakami

Ciekawa reklama to podstawa każdego interesu. Warto więc zainwestować w funkcjonalne woblery reklamowe z kiwakami. Woblery reklamowe to małe etykiety wydrukowane w dużej rozdzielczości. Przedstawiają one dany towar i przeważnie umieszczane są w jego sąsiedztwie przy pomocy sprężystej taśmy z tworzywa syntetycznego. Woblery mogą przybierać jakikolwiek kształt. Przykuwają uwagę Klientów, co jest pierwszym krokiem do zakupu konkretnego towaru. Nasza drukarnia cyfrowa przygotuje dla Was projekt woblerów reklamowych, wydrukuje je w głębokim kolorze, zabezpieczy ochronną warstwą lakieru i zapewni transport w odpornych pudełkach. Wystarczy, ze zamontujecie je przy określonym produkcie. Po chwili sprzedaż skoczy do góry a Ty będziesz cieszyć się z niewielkiej, aczkolwiek skutecznej formy reklamy.

Druk metek odzieżowych – najlepsza forma oznakowania produktów

Jesteś producentem odzieży? Potrzebujesz wyjątkowych metek odzieżowych? Cieszymy się że trafiłeś właśnie do nas, albowiem oferujemy profesjonalny druk metek odzieżowych w głębokim kolorze i dowolnym formacie. Metki drukowane są w trybie jedno lub dwustronnym. Możesz dobrać kolor, rozmiar i wzór metki, a my szybko zrealizujemy Twoje zlecenie. Proponujemy różnorodne rodzaje metek. Możemy wydrukować je na eleganckim kartonie z użyciem technologii hot stampingu. Również możemy je zaopatrzyć w wielokolorowe sznureczki. Wydrukowane w naszej drukarni online metki nigdy nie utracą koloru ani jakości. To możemy Wam obiecać.

Druk biletów z numeracją i perforacją – dla organizatorów imprez

Organizacja imprezy to nie lada wyzwanie. Zaklepanie lokalizacji zorganizowanie sceny i, no właśnie druk biletów z numeracją i perforacją. nasza drukarnia cyfrowa wydrukuje dla Ciebie bilety w małym, jak i dużym nakładzie. Opracujemy wyjątkowy design biletu i opatrzymy go logiem, informacjami o evencie odpowiednią numeracją i perforacją. Taka wejściówka to początek niezwykłej przygody.

Oferta dla zwolenników eko – druk na papierze ekologicznym z recyklingu

Nie mamy nic do ukrycia – zależy nam na przyszłości naszego wspólnego środowiska, zatem przygotowaliśmy wyjątkową ofertę druku na papierze ekologicznym z recyklingu dla tych, którzy myślą podobnie. Możemy wydrukować dla Ciebie dowolny produkt na papierze ekologicznym z recyklingu. Taki papier cechuje się lekko szarym kolorytem i fakturą z zauważalnymi włóknami celulozy, co wcale nie zmniejsza jego elegancji. Eko-druk przynosi nie tylko lepszą ochronę środowiska, ale także atrakcyjniejsze postrzeganie marki, która zachowuje się odpowiedzialnie. Zadbajmy o zdrowe środowisko wspólnie.

U nas Twoje zlecenie jest zawsze mile widziane – wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z pełną ofertę usług – druk na papierze ekologicznym z recyklingu.

Strona używa cookies
Ok