projektowanie loga Toruń logotypy layout na strone
Projektowanie logotypów
20 czerwca, 2016
Taxi w Gdańsku – rewolucja w transporcie
30 czerwca, 2016

Podłoga z paneli laminowanych ma wiele plusów. Jest łatwa w utrzymaniu i montażu. Panele produkowane są  w szerokim wachlarzu wzorów i kolorów, co umożliwia ich idealne dostosowanie do każdego pomieszczenia w wnętrzu budynku. Aby w pełni wyciszyć podłogę, potrzebne są  specjalistyczne podkłady pod panele podłogowe. Podkłady wyciszające pod panele zapewniają lepszą akustykę wnętrza i doskonale wyrównują wszelkie nierówności w podłodze. Pianki wygłuszające z dodatkową folią paroizolacyjną doskonale izolują ciepło i optymalnie wygłuszają wnętrza domów, co podnosi poziom komfortu mieszkania. W ofercie sklepu podlogi24.net znajdą Państwo ogromny wybór najlepszych podkładów pod panele, takich jak maty wyciszające pod panele i pianki wyciszające pod panele, które są znacznie lepszym rozwiązaniem niż stosowane przez wiele lat gąbki pod panele podłogowe.

Podkłady pod podłogi pływające – rodzaje

Dobry podkład pod podłogi pływające to istotny składnik każdej podłogi. Przede wszystkim powinien on mieć cechy akustyczne, które tłumią odgłosy na zewnątrz pomieszczenia i zabezpieczają mieszkanie przed hałasem z zewnątrz. Wiele oferowanych przez naszą firmę podkładów pod panele jest zintegrowanych z folią paroizolacyjną, która znakomicie izoluje ciepło, zapewniając większy komfort cieplny. Dzięki temu produktowi nasze mieszkanie staje się wysoce energooszczędne. Ponadto maty pod panele podłogowe niwelują nierówności w podłodze, dzięki czemu nie odkształca się ona w trakcie użytkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo takie podkłady pod panele jak maty akustyczne i pianki wyciszające.

Maty wygłuszające pod panele

Firma podlogi24.net oferuje maty wyciszające pod panele podłogowe produkowane przez firmę Sensa. Maty akustyczne nie tylko efektywnie wyciszają podłogę, ale także chronią ją przed zawilgoceniem i niwelują małe nierówności w podłożu. Mata SilentGrey doskonale izoluje podłoże i skutecznie wyrównuje wszelkie nierówności. Z kolei Mata Silent ALU ma wpływ na korzystniejszą izolację termiczną i akustyczną, a także zabezpiecza panele przed negatywnym wpływem wilgoci. Mata Silent Grey o grubości 3 mm nie jest zintegrowana z folią paroizolacyjną, w przeciwieństwie do Maty Silent ALU. Maty wygłuszające firmy Sensa, mimo, że nie mogą być stosowane do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym, są idealnym rozwiązaniem do domów i mieszkań.

Pianki pod panele podłogowe

Pianomat to producent podkładów do paneli najnowszej generacji. Sklep internetowy podłogi24.net jest jednym z krajowych dystrybutorów nowoczesnych pianek wyciszających pod panele. Są to wysoce elastyczne produkty, które łatwo się przycina i formuje w dowolny kształt. Podkłady pod panele podłogowe Pianomat skutecznie wygłuszają pomieszczenia i niwelują punktowe nierówności podłoża. Ponadto pianka wyciszająca pod panele zapewnia doskonałą izolację cieplną podłogi. Pianka wygłuszająca wykonana jest z naturalnych surowców co sprawia, że jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Dostępny jest w rolce mierzącej 20 metrów długościi o grubości 3 lub 4 mm, zależnie od modelu.

Podkład wyciszający pod podłogi Quick-Step

Panele Quick-Step to nie tylko estetyczne, ale głównie funkcjonalne rozwiązanie. Technologia Uniclic zapewnia wygodny i szybki montaż podłogi. Panele Quick-Step wymagają specjalistycznego podkładu z ulepszoną wytrzymałością na wilgoć i rozdarcia. Podkład pod panele Quick-Step jest lekki i nadaje się do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Perfekcyjnie wygłusza hałas i izoluje podłoże. Trzywarstwowa struktura podkładu akustycznego idealnie zabezpiecza posadzkę przed zawilgoceniem i zapewnia stabilne podłoże dla podłogi. Użycie tego podkładu pod panele Quick-Step to gwarancja wysokiej jakości podłogi i lepszej akustyki pomieszczeń.

Jak zamontować podkład pod panele?

Montaż podkładu pod panele rozpoczyna się od dokładnego przygotowania podłoża. Podłoże powinno być suche, czyste i równe. Podłoże z betonu należy dodatkowo zagruntować. Piankę wyciszająca należy rozwinąć z rolki na całą powierzchnię i odpowiednio wyciąć, przy użyciu nożyc lub noża. Mata wygłuszająca powinna być rozłożona folią paroizolacyjną w stronę podłoża. Należy ją odpowiednio rozłożyć na całej powierzchni. Aby lepiej zabezpieczyć podłogę możemy użyć specjalnej taśmy montażowej do podkładów do podłóg, która korzystniej wyizoluje podłogę. Tak zamontowany podkład do paneli podłogowych, zapewni im długotrwałość i lepszą wytrzymałość na odkształcenia.

Sklep podłogi24.net dostarcza specjalistyczne podkłady pod panele. Oferujemy jedynie sprawdzone i zaufane produkty, tworzone przez wybitnych producentów akcesoriów podłogowych. Jednym z najlepszych podkładów jest podkład wyciszający Sound Protect Eco Plus połączony z folią paroizolacyjną. Jest to gęsty i doskonale wygłuszający wszelkie hałasy podkład, wykonany w 90% z naturalnych surowców. Folia paroizolacyjna gwarantuje właściwą izolację cieplną, a podobna do filcu struktura podwyższa właściwości akustyczne. Jest to produkt wart swojej ceny, z którego większość naszych Klientów jest bardzo zadowolona. Zapraszamy do sklepu podłogi24.net po profesjonalne podkłady pod podłogi. Zapewniamy wysoką jakość i atrakcyjne ceny.

Strona używa cookies
Ok