oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe
Oświetlenie w kuchni
27 października, 2016
Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Zabiegi regeneracji włosów
2 listopada, 2016

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Zostawiłeś kluczyki na siedzeniu?

Częstokroć zdarza się, że przez lekkomyślność lub pośpiech pozostawimy kluczyki od pojazdu na bocznym miejscu albo przełamiemy klucz w zamku. W takiej chwili warto skontaktować się ze znawcą aniżeli pytać o pomoc osoby postronne. Aby otworzyć drzwi do auta, konieczna jest właściwa wiedza, która wykracza poza klasyczne ślusarstwo. Nie pragniemy też wyczekiwać na znawcę przez parę godzin. Stąd optymalnym rozwiązaniem jest wezwanie firmy, która takimi kwestiami zajmuje się codziennie. Wystarczy napisać w wyszukiwarce w telefonie wyrażenia „otwieranie samochodu Gorzów czy „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” i wyszukać stronę naszej firmy.

Awaryjne otwieranie aut to bowiem nasza specjalizacja. W danej chwili możemy odbezpieczyć każdy zamek wszelkich marek, modeli i roczników, również tych z układem podwójnego ryglowania. Co więcej:

 • wyeliminujemy złamany klucz z przewodu zamka
 • naprawimy lub zamienimy zamek samochodowy oraz stacyjkę na nowe
 • odnowimy zdewastowany bądź powłamaniowy zamek
 • odnowimy stacyjkę – powłamaniową bądź popsutą
 • dorobimy klucze do auta
 • dobierzemy stacyjkę bądź zamek pod funkcjonujący klucz
 • uruchomimy auto, do którego posiadacz zgubił wszystkie klucze
 • dezaktywujemy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Nie róbmy niczego na własną rękę

Otwieranie drzwi od auta przez naszego eksperta może potrwać od paru sekund do kilku minut. Jest ono zupełnie bezusterkowo. Innymi słowy – praktycznie w ogóle nie pozostawi żadnych znaków, żadnych niedociągnięć. Należność za otwarcie samochodu jest negocjowana indywidualnie i uzależniona jest od sposobu, w jaki został zepsuty zamek, miejsca, w którym znajduje się pojazd oraz marki, modelu i rocznika. Nasz fachowiec będzie posiadał ze sobą specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu jest możliwa rzeczywiście szybka pomoc. Trzeba mieć na uwadze, że producenci aut projektują coraz nowsze zabezpieczenia. Tym bardziej wcale nie powinniśmy bez pomocy próbować przedostać się do środka albo wykorzystywać rzeczy zlokalizowanych się „pod ręką”. Posiadamy oryginalne części zamienne, które mogą być użyte do odbudowy lub wymiany zamka.

Gdy zamek nie działa w odpowiedni sposób, prawdopodobnie oznacza to, że za bardzo obtarły się krawędzie kluczyków i zapadek (znajdują się w zamku). Jeżeli zamienimy je na nieużywane, zamek będzie pracował jeszcze przez bardzo długi czas – co najmniej parę lat. Groźniejszym kłopotem są zniszczenia mechaniczne powstałe w rezultacie próby wtargnięcia do samochodu. Mino, iż zewnętrzna strona prawdopodobnie wygląda bardzo źle, takie zamki da się skorygować! Wyłącznie wtedy, kiedy zamek jest połamany, pozostaje go zamienić na nowy i dopasować do używanych kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów zawiera dodatkowo zmianę obudowy do pilota i klucza oraz zamianę mikro wyłączników (microswitch). Po za tym nasz ekspert może przełożyć transponder z popsutego klucza do innego. Tym samym uda się zapobiec kodowaniu następnych kluczy.

Co zrobić, gdy nie możemy otworzyć drzwi do domu?

Odblokowujemy, wymieniamy albo usprawniamy dowolny typ zamka. Także od skrzynki pocztowej, jak i te mocno wyszukane – od sejfów. Otwieramy drzwi od mieszkań, domów, biur, składów i przeróżnych pomieszczeń użytkowych w pewny, doświadczony oraz szybki sposób. Nie ucierpią przez to ani drzwi ani futryny.

 • usprawnimy lub zastąpimy zamki w drzwiach w przypadku włamania, niesprawności bądź dewastacji
 • przymocujemy kolejne zamki w mieszkaniach
 • odbezpieczymy sejf lub kasę pancerną
 • oferujemy fachową restaurację i przegląd zamków w sejfach i kasach pancernych
 • poradzimy w zakresie ochraniania mieszkań, domów wielorodzinnych i przeróżnych lokali przed złodziejami
 • poradzimy też w obszarze ubezpieczeń samosterujących, koniecznych do ubezpieczenia majątkowego

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnieni są wyłącznie kompetentni specjaliści, którzy legitymują się stosownymi pozwoleniami, kursami i szkoleniami prowadzonymi przez znanych producentów zamków i innych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Posiadamy innowacyjne urządzenia, za pomocą których nie zostanie naruszony (przykładowo porysowany) żaden zamek lub framuga drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, też w dni „niepracujące” (święta). Obiecujemy szybki dojazd bezzwłocznie po odebraniu zgłoszenia o niesprawności. Świadczymy pomoc w rejonie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Baczyna-Santocka, Karnin, Nowy Dwór, Siedlice, czy Zakanale oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Kostrzyna nad Odrą, Myślibórz, Skwierzyna, Drezdenko, Baczyna, Wieprzyce, Lubczyno, Prądocin, Łagodzin, Ciecierzyce, Chwalęcice,czy Różanki Szklarnia.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta kliknij w link – Otwieranie auta Gorzów

Strona używa cookies
Ok