Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Ogrody projektowanie i zakładanie – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Testament
30 sierpnia, 2020

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest brany pod uwagę na całym świecie. Zdobycie go wymaga długotrwałych starań. Dzięki nim bez problemu zaprezentujemy nasze umiejętności na niezliczonych rozmowach kwalifikacyjnych, lub w przypadku próby dostania się na studia. Perfekcyjnie podsumowują nasze umiejętności i przedstawiają je jako certyfikat. Nie w każdym miejscu jest możliwość zdobycia certyfikatu. Taką możliwość oferują tylko specjalne szkoły językowe. Działają one w porozumieniu z Cambridge English Qualifications, dzięki temu zdobywamy oryginalny certyfikat. Jeśli zdecydujemy się na podejście do egzaminu, powinno się skorzystać z oferty szkoły językowej, która pomoże nam w nauce. Samemu nie łatwo jest się odpowiednio przygotować. Potrzebne nam są odpowiednie materiały do nauki i ktoś doświadczony, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych tematach. Każdy egzamin obejmuje inny zakres wiedzy i jest dobrany pod różne grupy wiekowe, jednocześnie oferując nam większe możliwości. Pomaga to w dostaniu się na anglojęzyczne studia czy pracę w międzynarodowym zespole. Dzięki rozdzieleniu egzaminów na różne stopnie zaawansowania łatwiej jest się do nich dopasować i mamy możliwość wyboru tych najbardziej odpowiednich dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem został stworzony ze względu na najmłodszych. Ocenia on poziom wiedzy na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Taki certyfikat mają możliwość zdobyć dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Potwierdza to ich zdolności i kieruje do następnych działań związanych z nauką języka. Prościej jest im w późniejszych latach podejść do trudniejszych egzaminów, umożliwiających coraz większe korzyści. Pomaga to też w zdobyciu wyższych stopni w szkołach, czy daje możliwość zwolnień z zaliczeń.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, umożliwiającym przystąpienie do niego dorosłym. Zaliczony egzamin udowadnia posługiwanie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Pozwala kontynuację nauki na wyższym stopniu zaawansowania i związanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie dostajesz możliwość pracy w środowisku wielojęzycznym. Zaliczenie egzaminu oznacza radzenie sobie z językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest uznawany na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English udowadnia, że poradzisz sobie w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Pozwala też na zaliczenie zajęć języka angielskiego na studiach, czy możliwość kontynuowania nauki w innym kraju w języku angielskim. Posiadając konkretne wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość nauczania w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English reprezentuje poziom zaawansowany. Jest uznawany przez najbardziej popularne firmy. Udowadnia, że potrafisz już posługiwać się językiem angielskim zarówno na co dzień, jak i w biznesie.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już na najwyższym poziomie certyfikatem z serii Cambridge English. Potwierdza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zaliczeniu tego egzaminu potrafimy zrozumieć prawie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, potrafimy się posługiwać językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest już opcja rozpoczęcia studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin przedstawia umiejętności w specjalistycznych sytuacjach biznesowych. Jest to potrzebne, gdy zależy nam na przedstawieniu pracodawcy naszych predyspozycji. Przygotowanie do tego egzaminu gromadzi specjalistyczne słownictwo pożądane w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów weryfikuje nasze umiejętności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest opcja dokładnej oceny stopnia zaawansowania. Tłumaczy to też wysoką wartość certyfikatu. Egzaminy zwykle są dzielone na dwie części: pisemną i ustną. Pisemna część zawiera zadania związane ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej testu mamy zaliczenie w formie swobodnej rozmowy w języku angielskim. Ocenia naszą wymowę i wiedzę w różnych tematach, mających miejsce w codziennym życiu. Oczywiście forma egzaminu zależy od tego, jaki certyfikat wybierzemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie jesteśmy pewni naszych predyspozycji językowych, dobrze jest skorzystać ze szkoły językowej. Tam specjaliści ocenią nasz poziom zaawansowania i przygotują nas do zdobycia certyfikatu. Możemy skorzystać też z sugerowanych grup wiekowych, ponieważ poziom egzaminu rośnie w przybliżeniu do poziomów nauki. Certyfikaty są też związane z tym, co pragniemy dzięki nim osiągnąć. Jeśli jest nam potrzebny do określonej pracy, za pewne zdecydujemy się na inny, niż w razie starania się na anglojęzyczne studia.

Strona używa cookies
Ok