siatka na krety siatka przeciwko kretom siatka rabatowa
Siatka przeciw kretom siatka rabatowa
21 lutego, 2017
Leczenie nadpotliwości Bydgoszcz Zabiegi leczące nadmierną potliwość Nadpotliwość
Zabiegi leczące nadpotliwość
26 lutego, 2017

Depilacja laserem medycznym

Laseroterapia dla mężczyzn depilacja laserowa dla panów Bydgoszcz

Tradycyjne metody depilacji

Współcześnie nie tylko kobiety marzą o tym, żeby posiadać atrakcyjne, mocne i idealnie urodziwe ciało. Nierzadko zapomina się o tym, że sporo nietutejszych firm wdraża kosmetyki dla mężczyzn, w tym tusze do rzęs, szminki czy koloryzowane kremy do twarzy. Panowie mogą selekcjonować spośród sporej ilości przyrządów przeznaczonych do eksponowania indywidualnej urody. Natomiast co dzieje się w sprawie depilacji? Panowie, którzy kultywują szczególne sporty, a raczej muszą nakładać na siebie specjalistyczne stroje (m in. w trakcie wyścigów kolarskich albo podczas pływania), są przymuszeni do depilowania określonych części ciała. Kolarze muszą bezwarunkowo golić całe nogi, natomiast wodniacy – włosy z głowy oraz tors. Z których procedur mają możliwość korzystać? Absolutnie z wszelkich dostępnych w drogeriach i gabinetach kosmetycznych. Ciało muszą golić za pośrednictwem maszynek na żyletki, wosku oraz specyficznych kosmetyków. Jest to związane przez cały czas z prawdziwymi niewygodami. Nade wszystko z utratą sporej ilości czasu i powtarzalnym przepowiadaniem zaprezentowanej procedury. Czy działają inne metody na zredukowanie niepotrzebnego owłosienia?

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Przedstawicielki płci pięknej bardzo często zapisują się do kosmetyczek na zabiegi depilacji laserowej, bo ma ona niezwykle dużo plusów. Po pierwsze – po paru wizytach w salonie nie powinniśmy już przenigdy martwić się zbędnym owłosieniem (depilacja laserowa usuwa je do końca życia). Po drugie – zabieg jest niewątpliwie bezpieczny i nie powoduje żadnej bolesności. Po trzecie – w ogóle nie musimy na niego dawać góry pieniędzy (wystarczy ledwo kilka zabiegów). Oraz ostatnie – zapewne najważniejsze – koniec z domową epilacją. Dlaczego zatem w ogóle nie mieliby z niej korzystać mężczyźni? Dosyć dużo z nich jest zaabsorbowanych nowinkami w kwestii mody oraz urody. Kupują nie wyłącznie konwencjonalne maseczki do pielęgnacji skóry twarzy, lecz także bardziej wyszukane „specjały”. Wiązką lasera można nie wyłącznie redukować niepotrzebne włoski, ale również leczyć nadmierne wytwarzanie potu. Panowie mają sposobność w takim przypadku uwolnić się od włosków pod pachami, wrastających włosów w obszarach miłosnych (z jakimi wielokrotnie mają dylemat kobiety) albo nieładnych włosków z palców u stóp. Ci, którzy skarżą się na liczne owłosienie na ramionach i plecach, również błyskawicznie i sprawnie mogą się go pozbyć.

Zanim udamy się na zabieg…

Na starcie należy obowiązkowo zetknąć się z fachowcem (kosmetologiem), jaki zweryfikuje wygląd naszej skóry, nakreśli jej rodzaj i wykluczy przeciwwskazania. Trudem dostaniemy całkiem dużą listę dotyczącą tego, czego w żadnym przypadku nie możemy wykonywać przed zabiegiem i z jak długim wyprzedzeniem czasowym. Uniwersalne zasady są następujące:

Przed jakimkolwiek zabiegiem musimy dogłębnie oczyścić skórę. Nie wolno nakładać na nią jakichkolwiek żeli, bronzerów i najrozmaitszych kosmetyków. Skóra naturalnie powinna być ogolona, z wykluczeniem wąskiego obszaru. Kosmetyczka przyłoży w wybrane miejsce specjalne urządzenie przeznaczone do sprawdzania właściwości włosów. Skóra w ogóle nie może być podrażniona bądź mocno przesuszona. Na 4 tygodnie przed wizytą w żadnym przypadku nie możemy stosować mechanicznych strategii zwalczania włosków, m in. wosku albo depilatorów.

O innych wymaganiach przed zabiegiem na pewno zawiadomi nas kosmetyczka. Każda skóra jest odmienna, ma odrębne potrzeby i musimy wyznaczać odmienną pielęgnację. Stąd należy dopasować własności lasera, ażeby absolutnie nie było mocnych groźnych efektów, np. oparzeń. Realizuje się to za sprawą urządzenia Skintel. Czyta ono stan aktywnej melaniny w naskórku i na owej podstawie wytycza energię wiązki światła. W trakcie epilacji możemy się zrelaksować, bo absolutnie nie ma jakiegokolwiek niebezpieczeństwa, że powstaną nieestetyczne blizny albo inne niedoskonałości.

Jest możliwość wykonać zabieg depilacji laserowej na śniadej skórze

Wszystko jest uzależnione od tego, z którego konkretnie aparatu będzie korzystał określony salon. Depilacja brązowej skóry jest dopuszczalna od jakiegoś czasu dzięki nowatorskiemu laserowi Palomar Vectus. Siła lasera jest dostosowywana jednostkowo, natomiast do skóry na samym początku przybliża się część pomiarową. Niebezpieczeństwo poparzeń na pewno praktycznie w ogóle nie istnieje. Jest możliwość w takim przypadku umówić się na spotkanie do kosmetologa w każdym okresie. Brązowa twarz jest wykluczeniem w przypadku innych narzędzi, które nie są tak efektywne i korzystają z starodawnej technologii leczenia nadmiernego owłosienia.

Epilacja laserowa jest zdecydowanie idealnym planem dla wszystkich panów, którzy pragną uwolnić się od nadmiernego owłosienia z klatki piersiowej czy okolic pach. Dzisiaj ma się na względzie bowiem komfort funkcjonowania. Jeżeli cokolwiek nam przeszkadza, zaś wykluczenie „rzeczonego czegoś” nie ma jakichkolwiek negatywnych efektów zdrowotnych, można się na to bez nerwów zdecydować. Jeśli chcesz poczytać dużo więcej o tej terapii, kliknij w ten link – Depilacja laserowa Toruń

Strona używa cookies
Ok