Siatka rolnicza - Siatka do balotów - Siatka do owijarek - Benmar
Siatka rolnicza – nowoczesne metody zbioru, transportu i przechowywania
26 sierpnia, 2016
Dywany wełniane dziecięce nowoczesne oferta sklepu
Nowoczesne dywany dla Ciebie – szeroki wybór i doskonała jakość
7 września, 2016

Przyjeżdżasz w nie długim czasie do Gdańska? To urokliwe miasto, z ciekawą historią, ściąga co roku sporą liczbę podróżnych, co zazwyczaj powoduje dość duże problemy komunikacyjne. W godzinach po południowych transport z lotniska to prawdziwe wyzwanie nie mówiąc już o szybkim dojeździe na główny rynek. Czas biegnie do przodu a przecież wyjeżdżając na weekend chcemy zobaczyć wszystko Co tu uczynić, żeby sprytnie ominąć korki i nie wydać zbyt wielu pieniędzy? Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi jak zwiedzać Gdańsk i okolice bez żadnych niedogodności

Citybreak, czyli w wolnym tłumaczeniu weekendowy wypad do miasta” to bardzo popularny obecnie trend w podróżowaniu. Co raz więcej ludzi woli wyjechać na weekend z domu dlatego decyduje się na wyjazd do obcego miasta. Popularne linie lotnicze oferują zniżkowe bilety do najładniejszych miast Europie, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie błyskawicznie dolecieć do wskazanego miejsca i napawać się urokami podróży. Gdańsk, jako jedno z najbardziej reprezentatywnych miast w Polsce, jest w każdym roku masowo oblegany przez lokalnych, jak i zagranicznych turystów. Piękno zwiedzania znika, kiedy jesteśmy zmuszeni siedzieć w korkach, lub wyczekujemy na spóźniający się autobus. Jak temu sprostać? Takie pytanie pada z ust wielu złych zwiedzających. My jednak pokazujemy proste rozwiązania na ten problem.

Wsiądź do taksówki nie byle jakiej

Tak, taxi to jedno z najlepszych rozwiązań dla tych którzy czekają na transport z lotniska, jak i dla tych, których goni czas. Każdy profesjonalny taksówkarz ma świadomość, którędy pojechać, by ominąć wszelkie korki na głównych ulicach miasta. Siedząc wygodnie w klimatyzowanej taksówce, ekspresowo przyjdziesz do wybranego przez Ciebie celu, bez względu na to czy będzie to Oceanarium w Gdyni, czy Jarmark Dominikański w Gdańsku. My, rekomendujemy Wam taxi Gdańsk Shuttle, które wyposażone są w foteliki dla dzieci, bezprzewodowy internet i pojemny bagażnik, w którym zmieszczą się wszystkie Twoje bagaże. Firma ta przygotowuje również kompleksowe wycieczki po Gdańsku i po okolicznych atrakcjach, co mówi o jej nowoczesnym podejściu do usług transportowych. Gwarantujemy, że taryfa opłat nie jest większa niż w innych firmach przewozowych, zyskując w dodatku konkretne porady turystyczne i dobrej jakości obsługę.

Rower miejski – sposób na nudę w mieście

Trzeba to zakomunikować otwarcie – rowery to najbardziej popularny obecnie środek komunikacji jak dziś. W większych miastach z łatwością można odnaleźć systemy miejskich rowerów. Wypożyczenie rowerów miejskich zajmuje małą ilość czasu i nie pochłania dużej ilości pieniędzy. Rower możemy zwrócić w jakimkolwiek miejscu, co sprawia, że co raz więcej turystów zwiedza miasta pedałując. System rowerów miejskich Nextbike działa też w Trójmieście Wystarczy założyć konto na ich stronie, doładować swoje konto i tylko wypożyczyć któryś z rowerów. Przez pierwsze 20 minut nic nie płacisz. Następnie płacimy jedynie złotówkę za 1 godzinę jazdy. Kolejna godzina to koszt 3 zł, a każda kolejna 4. Wystarczy tylko pamiętać, że nie wolno wynajmować roweru dłużej niż 12 godzin jednego dnia, gdyż zagraża to karą pieniężną. Jeśli jesteś aktywnym turystą rower miejski to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie.

SKM – nowoczesna komunikacja w Gdańsku

Gdańsk, to jedno z nielicznych miast w naszym kraju gdzie oprócz taxi oferujących interesujące wycieczki, działa także szybka kolej miejska. SKM to skrót, który rozumieją wszyscy, którzy kiedykolwiek choć na chwile byli w Trójmieście. Ekspresowe pociągi kursują każdego dnia, od rana do wieczora między Gdańskiem a Gdynią, gwarantując korzystającym komfort i sprawność podróżowania. Kolejki działają regularnie i dojeżdżają w okolice najbardziej popularnych miejsc turystycznych, jak i handlowych. Bilet do 6 stacji kosztuje tylko 3 złotych co sprawia, że SKM to doskonałe rozwiązanie dla podróżujących szanują swój czas i pieniądze. Z SKM dotrzesz wszędzie, w bardzo krótkim czasie.

Taxi Gdańsk, SKM, czy może rower miejski? Wszystko zależy do Ciebie. Każda z tych propozycji umożliwia szybki dojazd w wybrane miejsce, bez konieczności siedzenia w korkach. A w końcu wybierając się na szybkie zwiedzanie, nie chcemy stracić ani jednej minuty. Inteligentny podróżnik zawsze znajdzie jakieś alternatywne wyjście. W Gdańsku czekają na Ciebie nie tylko wspaniałe zabytki. Świetnie zagospodarowana plaża, dobre jedzenie i atrakcje dla najmłodszych, to coś na co czekają turyści. W Gdańsku nie będziesz się nudzić.

Gdańsk Shuttle, to firma która świadczy usługi transportowe złączone z zwiedzaniem. Ta innowacyjna forma podróżowania spotyka się z co raz większą popularnością. Na stronie firmy możemy łatwo zarezerwować daną wycieczkę. Oferowanych możliwości jest bardzo dużo – od zwiedzania Trójmiasta, po przejażdżkę na zamek w Malborku. Firma zapewnia kompletną organizację wypraw, wraz z zakupem obowiązkowych biletów wejściowych. Kierowcy podczas prowadzenia taksówki, opowiadają o historii zwiedzanych miejsc. Taxi Gdańsk, to zestawienie swobody podróżowania i atrakcyjnej ceny. Nieduże opłaty za przejazd i luksusowe samochody to cechy, które wyróżniają tą firmę. Zapraszamy na stronę internetową po więcej informacji: transport z lotniska.

Strona używa cookies
Ok