Gdansk Taxi - Transport z lotniska - Airport Gdansk - Gdansk Shuttle
Zwiedzaj Gdańsk komfortowo – kilka porad dla turystów.
29 sierpnia, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Escape room – pokój pełen tajemnic
8 września, 2016

Nowoczesne dywany dla Ciebie – szeroki wybór i doskonała jakość

Dywany wełniane dziecięce nowoczesne oferta sklepu

Techniki tworzenia dywanów nowoczesnych – Fryz, Heat-Set, BCF oraz „sznurkowa”

W tym momencie posiadamy szeroki wybór nowoczesnych dywanów, które są wyrabiane za pośrednictwem takich technologii, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe oraz BCF. Dywany nowoczesne pierwszego rodzaju są przygotowane z wysublimowanej przędzy polipropylenowej, ponadto stabilizowanej termicznie. Taka dzianina składa się z dwóch splecionych ze sobą nitek. Na finałowym etapie prac fryzuje się je, zaś podszycie wycina manualnie. W kolekcji odnajdą Państwo, przykładowo dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Wymiar awangardowego dywanu rodzaju Fryz może wynosić od 67×67 cm do 280×370 cm. Następny wariant dywanów nowoczesnych wyprodukowany jest w technologii heat-set, dzięki czemu podobne są do dywanów wykonanych z wełny. Wyrabiane są w Turcji, dlatego cechują się znakomitą jakością i rozmaitym wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o wzorach tradycyjnych, jak i tych z powycinanymi szablonami. Obecnie posiadamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER oraz MANGO. Unikalną fakturą i wyjątkową odpornością charakteryzują się ultranowoczesne dywany sznurkowe. Wyplatane są poziomo, dzięki czemu są odporne na intensywne użytkowanie. Dodatkowo są komfortowe nietrudne w czyszczeniu oraz co ważne – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są stwarzane przy użyciu urządzeń Inaczej ujmuje się je jako „dywany strzyżone”. Charakteryzują się się szlachetnymi wybarwieniami oraz dobrą solidnością na ścieranie. Głównym surowcem, z jakiego tworzy się takie dywany, jest polipropylen.

Ciekawe dywany dziecięce, które umilą każdą chwilę spędzoną na podłodze

W naszej ofercie nie może zabraknąć dywanów dla najmłodszych, które mają uskuteczniać dwa zadania – być znakomitym wystrojem sypialni i wychowywać. Zatem dywany dziecięce dostępne są w przeróżnych odmianach kolorystycznych, posiadają „namalowane” sytuacje z baśni, zaś w projektach kształcących – zabawy planszowe, jezdnię, dworek, oraz puzzle. Wszystkie są otrzymywane zgodnie z wymaganiami wytwarzania dywanów dla dzieci. Zatem mają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. W tym momencie posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky oraz SONIC KIDS COLLECTION. Dywany dziecięce z kategorii JUPPI wyróżnia użycie głębokich, żywych, bogatych barw. Pojedyncze dywany mogą przedstawiać pałac, ulicę w mieście, odciski palców, drogę stworzoną z kredek albo figury abstrakcyjne. Dywany dla dzieci z rodzaju FUNKY to na przykład dywany posiadające grafikę artystyczną i bajkowe postacie. Jeśli chodzi o dywany z rodzaju SONIC, można zdecydować się na dywan z motywem roślinnym, z Formułą, w motylki bądź z jezdnią. Dywany dla dzieci są znakomitą alternatywą w stosunku do pozostałych, domowych gier. W rezultacie Państwa pociecha na pewno nie będzie się nudzić!

Dywany wełniane – podaruj sobie odrobinę luksusu

Prezentujemy Państwu najdoskonalszej jakości dywany wytworzone z wełny, które nadają się nie tylko w mieszkaniach u osób z odmiennego rodzaju alergiami. Nadzwyczajnie harmonizują z wieloma wnętrzami, ponieważ mają niebanalne wzornictwo oraz lekkie, naturalne, ciepłe kolory. Dokonywać wyboru można pośród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC zrobione są ze 100% owczej wełny, w rezultacie będzie pasować praktycznie do jakiegokolwiek mieszkania. Owcza wełna jest sprężysta, miła w dotyku oraz gwarantuje ciepło. Nie musicie Państwo więc obawiać się w chłodne, lub zimne dni, okropnego odczucia dywanu pod nogami w jesienny poranek. Runo posiada grubość 7 mm oraz jest nieczułe na wycieranie i nieskomplikowane w utrzymaniu czystości. Dywany ostatniego rodzaju tworzone są przez krajowego (konkretnie białostockiego) producenta – Angella S. A. Co szczególnie istotne – są wytrzymałe na oddziaływanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są uzyskiwane z niebarwionej wełny owczej, zaś kolorystyka bazuje na kolorach jasnych, naturalnych – brązu i szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są tworzone ze 100% wełny Nowozelandzkiej oraz cechują się niebywale popularnymi odcieniami. Uatrakcyjnią dowolne współczesne mieszkanie. Angella FOLK to dywany wyplatane maszynowo korzystając z metody Axminster. Zostały wyróżnione oraz nagrodzone na wielu renomowanych wystawach oraz targach międzynarodowych. W ich składzie jest 80% wełny oraz 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji charakteryzuje się starodawnym, ludowym stylem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN uformowane zostały w 100% z czystej wełny przy zastosowaniu procedury wyplatania Wilton. Wielkość runa wynosi 8 mm, a ciężar jednego metra kwadratowego – 2500 g. Ta kolekcja charakteryzuje się: preparacją antymolową, świetnym łagodzeniem hałasów w mieszkaniach oraz jest wysoce niewrażliwy na zapalenie. Posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny. Natomiast dywany Angella AGNUS posiadają schemat znany od lat. Wykonane zostały w 100% z wełny pochodzenia naturalnego bez dodatku barwników.

Zapraszamy do sklepu internetowego: Dywany nowoczesne

Strona używa cookies
Ok