banery reklamowe - druk banerów - banery Kraków - druk banerów Kraków
Gdzie wydrukować i umieścić baner reklamowy?
12 listopada, 2016
Instalacje biogazowe biogazownie pochodnie do spalania biogazu odgazowanie składowiska odpadów
Odgazowanie składowiska odpadów
21 listopada, 2016

Wytwornice dymu ciężkiego – wynajem

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Oprawa muzyczna wesela

Czy razem myślicie o tak niesamowitym pierwszym tańcu, że goście padną z wrażenia i długo go nie zapomną? O atmosferze przesiąkniętej tajemnicą, zachwycie w oczach najbliższych oraz własnych? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, z pewnością potrzebujecie wytwornicy romantycznych chmur.

Ślub stanowi jeden spośród najważniejszych etapów w życiu – nie można tego zakwestionować. Wszelakie przygotowania muszą być dopięte na ostatni guzik, gdyż nikt wcale nie chce doświadczyć w takiej sytuacji jakichś przykrości powiązanych, przykładowo z arogancją „wstawionego” dj’a, zniszczonym tortem weselnym czy spragnionymi gośćmi ze względu na niedostatek dań. Jeżeli postanowiliśmy, że na naszej imprezie weselnej będzie dj, powinniśmy odpowiednio wcześniej zarezerwować sobie u niego termin, porozmawiać o tym, jak ma wyglądać oprawa muzyczna w trakcie tej specjalnej okazji, zatwierdzić umowę (która zawiera wszystkie detale), utrzymywać z nim bezpośredni kontakt (najlepiej, żeby był osiągalny przez całą dobę) oraz co równie istotne – sprecyzować zawczasu plan przyjęcia. Idealnie jest jeżeli pojawi się on na nim o wiele wcześniej, żeby zorganizować cały sprzęt. Profesjonalny dj nie tylko zadba o znakomitą oprawę muzyczną, ale jeszcze poprowadzi całą uroczystość uzupełniając ją oryginalnymi zabawami, tańcami integracyjnymi oraz naturalnie odpowiednią dozą humoru.

Taniec Młodej Pary „we mgle”

By oficjalny taniec nabrał niespotykanego charakteru, powinniśmy zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy tańczyć w bujnych, spektakularnych chmurach kłębiących się przy podłodze. Funkcjonowanie wytwornicy opiera się w skrócie na oziębianiu dymu, a potem przesuwaniu go w stronę podłoża. W aparaturze musi znaleźć się rozdrobniony lód albo wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Wytwornica dymu podkreśli większość efektów wizualnych oraz sprawi, że ów wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeśli poszukujemy takiego przyrządu na swoje wesele, powinnyśmy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Jeśli zdecydujemy się na niego jako na reżysera scenerii dźwiękowej można liczyć na fenomenalny taniec niczym z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można czasami wpisać w Google wyrażenia „Ciężki dym Warszawa” i poszukać w efektach oferty wynajmu takiej wytwornicy. Będzie w sam raz na każdego typu imprezy okazjonalne, między innymi:

  • potańcówki
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji urodzin lokalu itp.
  • przyjęcia prywatne, np. „domówki”
  • bankiety firmowe, np. w plenerze
  • bankiety karnawałowe
  • wesela w plenerze
  • studniówki
  • inne przyjęcia okolicznościowe, które potrzebują niepowtarzalnej oprawy wizualnej oraz muzycznej

Oprócz niezwykłych chmur wznoszących się w trakcie imprezy możemy zaznajomić się z propozycją dostarczania sztucznego śniegu (piany lub baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti bądź wyrzutni i działek CO2. Jeżeli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych niejednokrotnie dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, aby otrzymać olśniewający rezultat „błyszczących” baniek. Zaś sztuczny śnieg znakomicie nadaje się na zabawy domowe, klubowe lub pubie. Można go wykorzystywać przez pełny rok, niezależnie od tego czy temperatura zewnętrzna wynosi +25 czy -25 stopni. Dobrze sprawdzi się w „zimowym” programie teatrów. Na imprezach rodzaju „Piana Party” z kolei prym będzie wieść wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w dyskotekach. Wyrzutnia CO2 może być wykorzystana podczas uroczystości weselnej w punkcie kulminacyjnym, eventach bądź koncertach.

Dymownica do wynajęcia

Wypożyczenie wytwornicy ciężkiego dymu jest najlepszym sposobem na „skrycie” wszystkich braków, jakie wypływają w trakcie tańca. Obłoki przesłonią cały parkiet łącznie z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Nie będzie zatem widać, np. gdy jedno z was nadepnie małżonkowi na stopie. Rodzina i przyjaciele osłupieją z wrażenia, a ich wzrok będzie skierowany tylko na Wasze radosne twarze wypełnione szczęściem Można oczywiście samemu nabyć dymownicę oraz podszkolić się z jej obsługi. Jeżeli zależy Wam jednak wyłącznie na tym niepowtarzalnym „tańcu w obłokach”, należy ją wypożyczyć wraz z obsługą. Wcale nie będziecie musieli zadręczać się, jeżeli cokolwiek pójdzie nie tak. Częstokroć wynajmujący uzupełnia ją w specjalny płyn, który jest wliczony do ceny wynajęcia. Należałoby wspomnieć, że w zastępstwie zwykłych kostek lodu (takich, jakie kładziemy do napojów alkoholowych) korzystniej jest nabyć suchy lód. Przede wszystkim jest dużo efektywniejszy, po drugie – daje nieporównywalnie ładniejszy efekt, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest „ogromny” i sięga orientacyjnie 150 – 250 zł. Miejmy na uwadze, ażeby zapytać wynajmującego czy użyczy nam dobre jakościowo urządzenie. Lepiej nie decydować się na popularniejsze „podróbki”, bowiem nie otrzymamy takiego wyniku na jaki czekamy.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok