Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
Oferta firmy angra art w Białymstoku
17 października, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Czym są akty notarialne i ile kosztuje ich sporządzenie?
19 października, 2016

Projektowanie nowoczesnych reklam wizualnych

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Profesjonalne opracowywanie kreatywnej reklamy

”Kaczka, znosząca jajka zachowuje się spokojnie. A co robi kura? Gdacze, jak najgłośniej! Pytanie: na jakie jajka większy popyt?” (U. Werner, „Reklama”)

Nasza agencja reklamowa istnieje dopiero od 2015 roku, tymczasem promocją oraz jej wpływem na stanowiska nabywców pasjonowaliśmy się już znacznie wcześniej – od około 2005 roku. Dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu, zdobywanemu wraz z następnymi atrakcyjnymi pomysłami, zapracowaliśmy na wyróżnienie oraz sympatię wielu marek. Co ważne – wciąż z nimi współtworzymy i radujemy się z naszych wyników. Do naszej firmy należą czterej specjaliści, którzy są w stanie przeprowadzić każdy specyficzny projekt lub przerobić przedtem istniejący. Świat informacji intensywnie się rozkręca, a my musimy iść do przodu wraz z nim. Stąd też inwestujemy w aparaturę doskonałej jakości, bierzemy udział w specjalistycznych przeszkoleniach i zaznajamiamy się z świeżymi technikami. Aktywnie wspieramy załogę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy zatem o rzeczywiście istotnej dziś inicjatywie humanitarnej. Dzięki naszej reklamie klient może wybrać właśnie Wasz artykuł lub usługę spośród wielu opcji.

Terminowe realizowanie oklejania aut dostawczych

Zajmujemy się zawodowym wykonywaniem reklamy na folii i pokrywaniem nią samochodów osobowych, dostawczych, branżowych (np. lawet, ciężarowych bądź autokarów), witryn zakładów każdej branży, barów oraz lokali kupieckich, tabliczek oraz afiszów. Pokrywamy obiekty za pomocą przeróżnych wariantów folii m.in. translucentnych do oświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych albo mrożonych. Do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie, stąd na wstępie konsultujemy z Interesantem dwie ważne sprawy: 1) materiał, z jakiego ma być wytworzona reklama, 2) metodę oklejania. Wykorzystujemy tylko środki i urządzenia uznanych firm, przykładowo. Avery – Surface cleaner. Warto pamiętać, że naklejana reklama jest nie tylko przekaźnikiem informacji, ale także ochrania lakier przez szkodliwymi czynnikami fizycznymi (porysowania bądź matowienie). Aby obejrzeć w jaki sposób wyglądają oblepione folią samochody można wprowadzić w wyszukiwarkę, np. „oklejanie Białystok” albo „oklejanie samochodów Białystok”. Jeżeli chodzi o pokrywanie wystaw, to Klient może zdecydować się na laminowanie, oczkowanie lub kołnierz. Przygotowujemy reklamy m.in. na siatkach mesch i tkaninach winylowych.

Kasetony z blachy i taśmy aluminiowej, PCV i plexi

Nasza firma zajmuje się dodatkowo przygotowywaniem kasetonów reklamowych w formie jednostronnej albo obustronnej. Układa się je na ścianie, przy ścianie bądź na słupie. Ogólnie odróżnia się trzy typy kasetonów: skonstruowane z profilu aluminiowego, z dibondu oraz z licem winylowym. Kasetony z profilu aluminiowego konstruuje się z aluminiowych ścianek, których wielkość wynosi 10,14 albo 17 cm. Część przednia kasetonu to szkło akrylowe. Na nim osadza się zamówioną przez Zainteresowanego grafikę, przykładowo. z folii. Jeśli wybierze kaseton jednostronny, to reklama będzie rozmieszczona na pojedynczej stronie, natomiast na przeciwnej będzie widoczna ocynkowana blacha. Na szczególną uwagę zasługują kasetony reklamowe z dibondu, mianowicie ze specjalnego materiału kompozytowego. Od kasetonu wykonanego z aluminium odróżnia go przede wszystkim atrakcyjność wykonania. Wcale nie widać połączeń między bokami a stroną frontalną. Grafika powstaje z wyfrezowanych wzorów, które dalej podkleja się malowanym tworzywem. Ostatni rodzaj panelu reklamowego – posiadającego lico winylowe – jest montowany przeważnie na elewacjach dużych galerii handlowych albo sporej wielkości słupach reklamowych. Z tkaniny winylowej można skonstruować doprawdy imponujące kasetony, których długość sięga nawet 200 metrów. Dzięki temu znakomitemu surowcowi można zaprojektować nawet najbardziej wyszukane grafiki. Oprócz wyliczonych typów nasza firma zajmuje się również budowaniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ i liter przestrzennych. Ostatni typ konstruuje się w formie tekstów przestrzennych lub logotypów, które są rozjaśniane diodami LED. Można je wykonać z takich materiałów jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV i taśma aluminiowa. U nas pracują jedynie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, monterzy oraz elektrotechnicy. Wszyscy dysponują adekwatnymi do specjalizacji uprawnieniami.

Oryginalne zewnętrzne reklamy świetlne

W naszej firmie można zaprojektować nowatorskie rodzaje reklam optycznych, m.in. banery i neony. Te pierwsze cieszą się od długiego czasu niesłabnącą sławą, bowiem posiadają pokaźne rozmiary. W prosty sposób przyciągają wzrok ewentualnych konsumentów, właściwie nie można kroczyć wzdłuż nich obojętnie. Najczęściej wytwarza się je z surowca winylowego, wysoce odpornego na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Podświetlany baner naciąga się na wcześniej zbudowaną konstrukcję lub umocowuje do specjalnych uchwytów przyczepionych do budynku. Ich ważną zaletą jest możliwość zamontowania w miejscu nieosiągalnym dla innych wariantów reklam. Mogą mieć każdą długość oraz szerokość – hamuje je wyłącznie powierzchnia otwartej na budynku płaszczyzny. Reklama świetlna w postaci neonu jest równie ciekawa. Ekscytuje przechodniów niepowtarzalnym zestawieniem kolorów. Nasza ekipa na pewno spełni wymagania choćby najbardziej wymagających Zainteresowanych oraz utworzyć kompozycje z rur niefarbowanych, barwionych w masie albo proszkowanych. Gwarantujemy wieloletnią żywotność, dostrzegalność ze znacznych odległości i niepowtarzalny design.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta kliknij w link – Agencja reklamowa

Strona używa cookies
Ok