Siatka ogrodzeniowa
31 maja, 2016
Kołdry obciążeniowe
2 czerwca, 2016

Popularność ekranów LED jest związany z nowoczesnymi formami reklamy. Zmiany jakie możemy zaobserwować w marketingu wpłynęły na to, że wielkoformatowe ekrany LED określane są liderem w technologii wizyjnej na całym świecie. Już dziś nieodłącznym elementem rozrywki na wysokim poziomie są innowacyjne ekrany LED, przystosowane do emisji obrazu na żywo. Żadna impreza masowa nie obejdzie się ekranów diodowych, które umożliwiają nam wyświetlanie filmów, zdjęć, animacji i reklam w najwyższej, możliwej jakości. Nasza firma posiada w ofercie zewnętrzne ekrany LED i wewnętrzne ekrany LED w przystępnej cenie i testowanej przez specjalistów trwałości.

Ekrany LED to urządzenia audio-wizualne dostępne w dowolnym kształcie i rozmiarze. W zależności od wymagań mogą być zainstalowane na stałe, lub jednorazowo, w każdym miejscu i czasie. Każdy ekran diodowy złożony jest z poszczególnych modułów, które łączone razem tworzą jednakowy wyświetlacz diodowy RGB, lub SMD. Ze względu na zastosowanie technologii LED, są w stanie wyświetlać obraz w wysokiej rozdzielczości, wyraźnie widoczny w nocy, jak i w dzień. Produkowane przez nas ekrany LED są niepodatne na trudne warunki pogodowe, na  negatywny wpływ promieni słonecznych, wilgoć i kurz.

Zewnętrzne ekrany LED cechują się wyższą wartością parametru luminancji, który mieści się w granicach od 3500 cd/m² do 12000 cd/m². Wynika to z faktu oddziaływania na obraz promieni słońca, które mogą wpłynąć na zły odbiór wyświetlanej treści. Właściwość parametru luminancji dla wewnętrznych ekranów LED jest niższa i wynosi od 500 cd/m² do 1500 cd/m².

Ekrany LED to doskonałe rozwiązanie na imprezy masowe. Znakomicie odnajdują się także w roli nośnika reklamy. Montowane przy zatłoczonych ulicach gwarantują wzrost popularności reklamowanych na nich produktów. Nasza firma, jako producent ekranów LED, tworzy produkty jedynie z sprawdzonych i solidnych części, które sprawiają, że nasze ekrany doceniane są przez wielu odbiorców. Zobacz co możemy Ci zaoferować.

Strona używa cookies
Ok