Ile kosztuje strona internetowa?
30 maja, 2016
Wielkoformatowe ekrany LED
1 czerwca, 2016

Ogrodzenie domu wpływa na podwyższenie poziomu bezpieczeństwa i komfortu. Chroni przed nieproszonymi gośćmi i zapewnia większą prywatność. Siatka ogrodzeniowa powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na jej wydajność i trwałość. Jako producent siatki ogrodzeniowej, doskonale wiemy, czego Państwo oczekują od naszych produktów. Wysoki standard produkowanej przez nas siatki jest efektem starannego wyboru surowców i tradycyjnych metod produkcji. Staranność i rzetelność to dwie cechy, które idealnie opisują naszą firmę. Nasza siatka ogrodzeniowa to jeden z najlepszych produktów na rynku, oferowany w wielu rodzajach i rozmiarach.

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe to produkty o nowoczesnych i praktycznych właściwościach. Są bardzo łatwe w montażu, więc są optymalnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy cenią swój czas. Cechują się bardzo trwałą konstrukcją i są odporne na korozje. Dodatkowym atutem jest możliwość powleczenia panelu ogrodzeniowego lakierem w dowolnym kolorze. Produkowane przez nas panele ogrodzeniowe mogą być także ocynkowane galwanicznie lub ogniowo na specjalne życzenie Klienta.

Siatka ogrodzeniowa powlekana.

Najbardziej funkcjonalna  forma zabezpieczenia terenu. Stosowana jest od lat przy ogradzaniu wszelkiego rodzaju obiektów – domów, placów budowy, czy lasów. Nasza siatka ogrodzeniowa powlekana jest wysokiej jakości PCV, które można dowolnie barwić. Produkt zachowuje zatem wysokie walory estetyczne. Dla większej ochrony siatki przed działaniem warunków atmosferycznych,  jest ona dodatkowo powlekana profesjonalną warstwą antykorozyjną. Siatka ogrodzeniowa powlekana to produkt na lata.

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana to jeden z najpopularniejszych produktów, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na negatywny wpływ wilgoci i odkształcenia. Może być stosowana jako ogrodzenie budynku mieszkalnego i służbowego. Jest także optymalnym rozwiązaniem do stosowania w rolnictwie i sadownictwie. W naszej ofercie znajdują się siatki ogrodzeniowe o wysokości 4 metrów w różnych wzorach i kolorach. W produkcji stosujemy różnej grubości druty, dostosowane do potrzeb Klientów. Siatka ogrodzeniowa ocynkowana powleczona jest warstwą cynku, która wynosi 80g na m3 , co czyni ją produktem o wysokiej trwałości.

Siatka leśna

Doskonała w sadownictwie, rolnictwie i leśnictwie, siatka leśna, to zawsze optymalny wybór. Stanowi efektywne, a przy tym najtańsze zabezpieczenie terenu przed dziką zwierzyną. Jest także bardzo często wykorzystywana przy ogradzaniu autostrad i dróg szybkiego ruchu. Największą zaletą tego produktu jest szybki montaż. Możemy zaoferować Państwu siatkę leśną w dowolnym rozmiarze i o różnej gęstości oczek. Wysokość siatki może być dopasowana do potrzeb Klienta.

Jako producent siatki ogrodzeniowej staramy się zapewnić wysoką jakość na każdym etapie działalności – od produkcji do sprzedaży. Nasze produkty charakteryzują się wysoką odpornością na odkształcenia i negatywny wpływ czasu i wilgoci. Są idealnym rozwiązaniem dla domu, jak i firmy. Nowoczesne systemy ogrodzeniowe to My. Gwarantujemy satysfakcję i ceny, które biją konkurencję na głowę.

Strona używa cookies
Ok