prawnik toruń adwokat toruń odzyskiwanie alimentów na dziecko
Dobry prawnik pomoże odzyskać alimenty
15 kwietnia, 2017
biuro rachunkowe toruń prowadzenie ksiąg handlowych pełna księgowość
Czy praca w księgowości się opłaca?
18 kwietnia, 2017

Telebimy na koncerty, eventy i konferencje

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

Wynajem telebimów na masowe wydarzenia jest dzisiaj obowiązkowy

Współcześnie każda większa impreza musi obowiązkowo posiadać stosowną inscenizację wizyjną i akustyczną. Tam, w jakich priorytetowe są: obraz, brzmienie oraz oświetlenie, obowiązkowo powinniśmy rozlokować innowacyjne – i bez wątpienia solidne – wyposażenie transmisyjne. Specjalizacja rozrywkowa jest specjalizacją niezmiernie trudną, bo każdy indywidualny spektakl lub wydarzenie sportowe powinno spełnić wymagania większości uczestników. Tutaj oczywiście czekają oni z niecierpliwością na wspaniałe wydarzenie bez zbędnych zakłóceń.

Telebimy to dzisiaj wysoce nowoczesne oraz niezawodne maszyny, przy użyciu których można w trakcie imprezy publicznej pokazywać różnorakie materiały, przykładowo materiały promocyjne ofiarodawców. Tego rodzaju wyświetlacze ledowe używa się jako oprawę spotkań handlowych, przed albo po pokazach mody, naradach oraz galach. Szczególnie często możemy je zauważyć w centrach handlowych, na wernisażach i halach sportowych. Mają możliwość spełniać funkcję nadrzędną (właśnie jak na koncertach) bądź jako tło (np. w sytuacji meczy koszykówki). Innym chwytem na zastosowanie telebimów ledowych jest ulokowanie ich w płaszczyźnie publicznej do przedstawiania reklam czy zwykłych informacji, np. temperatury powietrza.

Należałoby jasno powiedzieć, iż krótko mówiąc nie trzeba wkładać firmowych środków finansowych w tak kosztowny „dobytek marketingowy”. Od jakiegoś czasu nawet wielkie placówki korzystają z wynajmu telebimów, bowiem – prawie zawsze w pakiecie – nabywają pomoc techniczną, np. do przyłączenia kompletnego sprzętu przed koncertem czy jego schowanie i przetransportowanie niezwłocznie po nim. Dzięki mobilnej formy wyświetlacze ledowe mamy możliwość w wygodny sposób przetransportować w takie miejsca, w jakich są obecnie konieczne. Spora liczba placówek, które co najmniej kilka lat zajmują się montażem takich wyświetlaczy, mogą przygotować tę akcję w niespełna godzinę. Mamy szansę jeszcze nieskrępowanie ustawić kąt pochylenia ekranu led, oraz manipulować nim dokoła własnej osi.

Imprezy, na których nie może zabraknąć telebimu

Telebim do wynajęcia – bo w taki sposób wielokrotnie w sieci przedstawia się wyświetlacze, które wypożyczają rozmaite przedsiębiorstwa – idealnie będą zdawać egzamin na zebraniach. Niejednokrotnie komunikat nie jest w stanie trafić do wszystkich uczestników (niewykonalne jest zebranie ich w jakimś konkretnym pomieszczeniu), zaś telebimy efektywnie redukują ów kłopot. Co więcej wszyscy obserwatorzy są w stanie aktywnie uczestniczyć w rozmowie, a więc na żywo zadawać pytania.

Koncerty i biesiady na łonie natury, np. festiwale, to kolejne widowiska, na których muszą koniecznie być ustawione wyświetlacze diodowe. Treść musi „dolecieć” do setek odbiorców oraz w zasadzie nie musi być skoncentrowany w określonym miejscu. Wielekroć oprócz pojedynczego podstawowego telebimu montuje się kilka kolejnych w pozostałych częściach miasta, które gromadzą dodatkowych zainteresowanych. Niekiedy tym wydarzeniem będzie noc kabaretowa, a często występ słynnego zespołu. W pierwszej sytuacji naprawdę powinny zdać egzamin dwa lub trzy telebimy, na jakich będą skupiać swoją uwagę widzowie z najodleglejszych rejonów. W wypadku dużych koncertów potrzebna jest profesjonalna sceneria, która bazuje na ulokowaniu najwyższej jakości sprzętu odpowiadającego za doskonały dźwięk, podświetlenia, efektów teatralnych (np. laserów).

Telebimy nie tylko od święta

Duże wyświetlacze ledowe są świetnym rozwiązaniem nie tylko na masowe wydarzenia sceniczne, które przykuwają setki czy tysiące mieszkańców. Są dostrzegalne na co dzień, m. in. w restauracjach czy ogródkach piwnych. Te osoby, jakie z któregoś powodu absolutnie nie mają opcji zawitać w innym mieście na ciekawym zdarzeniu sportowym, mają szansę bez problemu „rozłożyć się” w tzw. „strefie kibica” oraz oglądać relację z meczu bliskiej drużyny. Obserwatorzy mogą wówczas liczyć na najznakomitszą jakość transmitowanego obrazu oraz prawdziwe emocje. Zazwyczaj przedsiębiorstwa, jakie dzierżawią przytoczone telebimy, oferują też zadaszoną arenę, mocne drewniane ławy, catering i mnóstwo dodatkowych niespodzianek.

Ile trzeba zapłacić za wynajęcie telebimu?

Jeżeli pragniemy kupić telebim, wówczas opłata będzie chwiać się w przybliżeniu od 11 tys. do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przyzwoitej klasy, wielkie telebimy będą miały wartość od 50.000 zł i wyżej. Na sto procent bardziej kalkuluje się wydzierżawić telebim (zwłaszcza, jeśli zdarzenie będzie posiadało charakter jednorazowy). Od razu po wprowadzeniu w wyszukiwarkę, m. in. zdania „telebim wynajem”, mamy możliwość przyuważyć, że opłaty wypożyczenia telebimu w rodzaju sportowym zaczynają się orientacyjnie od niecałych stu złotych za jedną dobę. Wszystko właściwie jest uzależnione od przeglądanej oferty (i ilości wypożyczonych telebimów), a także obszaru obsługi wybranej firmy.

Jeżeli przyciągnął Cię niniejszy tekst oraz chcesz wiedzieć dużo więcej o scenografii dźwiękowej i wizualnej na różne wydarzenia, kliknij w ten link – Telebimy – a pewnie odkryjesz to, czego teraz wypatrujesz.

Strona używa cookies
Ok