Kurs jazdy defensywnej w dobrej cenie
20 czerwca, 2016
Podkład wyciszający pod panele
22 czerwca, 2016

Przy dokonywaniu wyborów istotne jest najczęściej pierwsze wrażenie. Interesujący produkt kusi efektywnie, stąd też dla przedsiębiorców istotna jest estetyka wykonania i element zaskoczenia. Właściwie dopasowane kolory i niekonwencjonalny pomysł, to dwa składniki, które powodują, że konkretna rzecz zapada w pamięci odbiorców. Dla nas, jako profesjonalnych grafików, ważne jest, aby tworzony projekt graficzny był oryginalny i miał to coś, co sprawia, że staje się on bezkonkurencyjny. W naszym studiu graficznym projektujemy loga jak i logotypy. Przygotowujemy interesujące plakaty, ulotki, wizytówki i katalogi. Specjalizujemy się także w projektowaniu stron www zapewniając innowacyjne rozwiązania graficzne i świeże pomysły na to jak stworzyć oryginalną identyfikacje wizualną dla Twojej firmy.

Profesjonalne usługi graficzne

W naszym studio grafiki rodzą się oryginalne pomysły i samodzielne projekty graficzne. To także tutaj dostarczamy fachowe usługi graficzne. Zaczynając od logo dla Twojej firmy, przez kompletne foldery reklamowe, a kończąc na grafice na strony internetowe. Dla nas nie liczy się to na czym polega Twoja działalność – mamy idealne pomysły dla każdego. Mówimy „nie” dla tradycyjnych szablonów. Zawsze staramy się, aby projekty graficzne realizowane dla naszych Kontrahentów były efektowne, oryginalne i przykuwające uwagę. Ma za nimi stać niezwykła moc perswazji i doskonałe poczucie stylu. Zapraszamy zatem wszystkich tych, dla których projekty graficzne nie są nieistotne.

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Budowanie marki zaczyna się na poziomie interakcji z Klientem. Od podejścia przedsiębiorcy do tematu obsługi Klienta zależy nie tylko jego przyszłość, ale również charakter przedsiębiorstwa. Każda szanująca się marka posługuje się identyfikacją wizualną, która buduje tożsamość firmy i wpływa na kojarzenie firmy przez Odbiorców. Identyfikacja wizualna to przede wszystkim logo, którym firma posługuje się wszędzie – w mediach, w internecie, w reklamie. Z takiego powodu powinno być ono typowe i unikatowe, aby potencjalni Klienci utożsamiali je wyłącznie z konkretną marką. Istotny jest wybór czcionki, krój liter i kolorystyka, odwołująca się do poszczególnej działalności. Logo firmy umieszcza się na opakowaniach, na ulotkach i na gadżetach reklamowych, co sprawia, że renoma firmy wzrasta, podobnie jak zyski. W taki sposób firma zapewnia sobie lepszą komunikację z Klientami i buduje relacje, nie stosując praktycznie żadnych słów.

Nasza pracownia graficzna specjalizuje się w projektowaniu identyfikacji wizualnej firm. Cały mechanizm zapoczątkowujemy od zaprojektowania unikalnego logo, które będzie wizytówką określonej marki. Tworzymy również projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i katalogów. Zagwarantujemy Twojej firmie większą popularność przy pomocy ciekawej grafiki.

Projektowanie stron www

Internet to narzędzie o szerokich możliwościach. Reklama, sprzedaż, komunikacja – wszystko osiągalne i to zaledwie w paru krokach. Aczkolwiek, aby zaistnieć w sieci, każda firma| potrzebuje interesującej strony internetowej, która będzie wyróżniała ją dla wyszukujących danych usług internautów. W naszej pracowni graficznej powstają nowatorskie projekty stron www w oparciu o nowoczesne narzędzia graficzne i niebanalne pomysły. Stawiamy na wygodne rozwiązania i wsłuchujemy się w oczekiwania naszych Klientów. Projektowane przez nas witryny są bardzo funkcjonalne i niesamowicie estetyczne. Nie podkradamy pomysłów, ani nie wykorzystujemy gotowych szablonów. każdy projekt wykonywany jest samodzielnie, co zapewnia oryginalny efekt końcowy. Z naszą pomocą Twoja strona przebije wszystkie inne.

Poznaj nas lepiej – krótka historia naszego studia graficznego

Mimo, że na toruńskim rynku funkcjonujemy od niedawna, to na koncie posiadamy już wiele sukcesów. Natychmiast po zakończeniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na otwarcie nowoczesnej pracowni graficznej, która będzie spełniała jakiekolwiek życzenia Klientów. Rozpoczęliśmy współpracę z przedsiębiorstwem Macaroni, sklepem odzieżowym CNCPT Concept Store, oraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas ważny krok do przodu i możliwość na zdobycie ciekawego doświadczenia. Bezustannie uczymy się i odkrywamy branżę graficzną, co umożliwia nam na używanie nowatorskich trendów w naszej pracy. Dla naszej firmy, to właśnie ta świeżość w podejściu do prac okazała się kluczem do sukcesu. Teraz jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Mimo, że pracujemy nad wieloma projektami, mamy czas dla każdego Klienta. Szczególnie dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje ciekawe projekty graficzne. Specjalizujemy się w projektowaniu logotypów, materiałów reklamowych i grafiki komputerowej. Realizujemy projekty związane z identyfikacją wizualną i stronami www. Korzystamy jedynie z własnych pomysłów, co sprawia, że nasze projekty to pewność oryginalności. Niepowtarzalny styl i wyczucie smaku, to dwie cechy, które znajdą Państwo w każdym naszym projekcie. Zapraszamy do nowoczesnej pracowni graficznej, w której obraz tworzy jakość.

Strona używa cookies
Ok