Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Okna – jakie wybrać?
19 marca, 2013
Odszkodowania za wypadki komunikacyjne
16 kwietnia, 2016

SeedArt to fachowcy w kwestii projektowania ogrodów. Tworzone przez nas prace cechują się szczegółowością i nowoczesną elegancją. Projektowanie ogrodów to dla nas coś więcej niż praca. To sposób na życie, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy niecodzienne pomysły i tworzymy z nich piękne ogrody. Firma ogrodnicza Seedart to perfekcja w każdym calu.

Firma ogrodnicza SeedArt oferuje:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów od A do Z

Projektowanie ogrodów to nie lada wyzwanie. Najpierw zapoznajemy się z oczekiwaniami naszych Klientów, aby następnie dopasować do nich idealny styl i kolorystykę ogrodu. Każdy z naszych Klientów jest inny, a tym samym wyjątkowy, dlatego też każdy, tworzony przez nas ogród cechuje się indywidualnymi rozwiązaniami i oryginalnością stylu. Projektując ogrody bierzemy pod uwagę takie czynniki jak umiejętności i możliwości czasowe, wykorzystanie przestrzeni, wymiary i stan terenu, oraz upodobania Klientów. Dokładne pomiary i szczegółowa analiza kondycji podłoża i nasłonecznienia działki pozwala nam na stworzenie ogrodu, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Prace w Twoim ogrodzie

W fazie projektowania ogrodu tworzymy jedynie wizję, którą szybko staramy się urzeczywistnić. Zanim rozpoczniemy budowanie ogrodu dla Ciebie, korzystając z specjalistycznego sprzętu wyrównamy teren i wyposażymy glebę w potrzebne składniki odżywcze. Na gotowym terenie stworzymy takie elementy ogrodu jak kwietniki, rabaty kwiatowe, oczka i kaskady wodne, skalniaki, place zabaw dla dzieci, mini boiska sportowe, a także tarasy. Tworzone przez firmę ogrodniczą SeedArt dekoracje ogrodowe bazują na naturalnych materiałach, takich jak drewno, kamień czy skała. Tworzymy także profesjonalne instalacje wodne, które ułatwią prace w ogrodzie. Zbudujemy Twój ogród od początku do końca i to tak szybko, jak to możliwe.

Zakładanie trawników z rolki i z siewu

Nasza firma ogrodnicza zajmuje się także zakładanie trawników. Zbudujemy dla Państwa piękny i zielony trawnik w dowolnym miejscu– przed domem, przed firmą, w parku, w przestrzeni publicznej czy na boisku sportowym. Trawnik zakładamy na dwa sposoby – z rolki i bardziej tradycyjny, z siewu. Samodzielnie dobieramy mieszanki traw, które najlepiej nadają się na daną działkę. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie mają na co dzień zbyt dużo czasu, by zadbać o swój trawnik. Z kolei trawnik z siewu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają doświadczenie w pielęgnacji trawnika.

Projektowanie nawierzchni z kostki brukowej

Kostka brukowa jest materiałem budowlanym, który cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Tworzone z niej nawierzchnie są odporne na zniszczenia i bardzo atrakcyjne. Nasza firma ogrodnicza jest ekspertem w projektowaniu i tworzeniu nawierzchni z kostki brukowej. jesteśmy w stanie stworzyć nawierzchnię o dowolnym kształcie i właściwie dostosować kolor który będzie pasował do otoczenia. Z kostki brukowej możemy zbudować takie nawierzchnie jak: podjazdy, ścieżki, drogi dojazdowe do posesji, czy posadzki w ogrodzie.

Pielęgnacja ogrodu

Jako firma ogrodnicza opiekujemy się ogrodami naszych Klientów. Świadczymy usługi pielęgnacyjne, polegające na podlewaniu, nawożeniu i przycinaniu roślin w ogrodzie. Dodatkowo zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, a także zabezpieczamy rośliny przed niskimi temperaturami. Zawsze mogą liczyć Państwo na naszą pomoc w zakresie pielęgnacji ogrodu.

W naszym wyposażeniu znajdują się maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć wysokiej jakości usługi ogrodnicze. Bogata wiedza na temat roślin i współpraca z lokalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że budujemy ogrody pełne wielobarwnych i zmysłowo pachnących kwiatów. Po za tym umiejętność oceny gleby wpływa na konkurencyjną pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt zaprojektuje dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju ogród. Nawet po chwili spędzonej z Tobą możemy określić Twoje oczekiwania i dopasować dla Ciebie właściwy styl ogrodu. Spełnimy Twoje sny o idealnym ogrodzie. SeedArt to firma z , której możesz zaufać. Czerpiemy ogromną radość z pracy z naszymi Klientami. Zawsze staramy się o to, aby zaprojektowany przez nas ogród wzbudzał pozytywne emocje. Każdy nasz pomysł jest nietuzinkowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Strona używa cookies
Ok