Rozwody i separacje Adwokat Toruń Rozwody Toruń Dobry prawnik
Rozwód – koszty, stereotypy, unieważnienie małżeństwa
21 marca, 2017
Depilacja laserowa depilacja woskiem depilacja toruń depilacja plastry z woskiem
Wybrać depilację laserową czy depilację woskiem
23 marca, 2017

W czasie wciąż rozwijanych algorytmów co raz trudniej jest wynaleźć niezawodny sposób na skuteczne pozycjonowanie stron www. Co rocznie Google wprowadza około 500 poprawek do swoich algorytmów, co podnosi dokładność indeksowania stron www. Tak niedawno bo kilka lat temu jedną z najlepszych strategii pozycjonowania było katalogowanie stron. A w jaki sposób dzisiaj wygląda mechanizm dodawania stron do katalogów z perspektywy uaktualnionego algorytmu Pingwin? Pokażemy Tobie na przykładzie jednego z naszych Klientów, że bezpłatna wizytówka w katalogach internetowych to ciągle doskonałe rozwiązanie na uzyskanie cennych linków, no i naturalnie wysokiej pozycji w Google. Zobaczcie zatem jak bezpłatny katalog firm może kształtować na ruch strony w wyszukiwarkach internetowych.

Czym jest darmowy katalog firm?

Zacznijmy najpierw od tego, po co w internecie tworzone są darmowe katalogi firm. Są to standardowe strony www o dość specyficznej funkcji, jaką jest zbieranie najważniejszych informacji o firmach oferujących usługi w naszym kraju, jak i w innych krajach. W indywidualnym wykazie firm umieszczane są tysiące bezpłatnych wizytówek określających między innymi rodzaj działalności firmy i wysyłające do samej strony głównej danego przedsiębiorstwa. Nieodpłatna wizytówka w katalogu firm ma przeważnie funkcję opisu, gdzie my jako użytkownicy możemy prócz informacji związanych z kontaktem zamieszczać także odpowiednie słowa kluczowe. Popatrzmy w tym momencie jak wygląda proces dodawania wizytówki swojej firmy do darmowego katalogu. Na starcie musimy dopasować kategorię branżowo związaną z działalnością naszej firmy. Mamy także swobodę wyboru pasującej podkategorii. Kolejno podajemy adres strony internetowej swojego przedsiębiorstwa z niezbędnym http:// na wstępie. Zostanie stworzony dla nas zaawansowany formularz, który warto jest dokładnie uzupełnić. Teraz możemy wybrać kilka możliwości – dodać wizytówkę gratis (pojawi się w powszechnych wynikach) lub zainwestować w promowanie wizytówki (dzięki temu będzie ona wyświetlona na stronie startowej katalogu). Planując nagrodzić administratora katalogu masz szanse opublikować na swojej witrynie link zwrotny. Jest to jednak opcjonalne działanie.Po wszystkim wystarczy kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i poczekać na akceptację moderatora. Darmowa wizytówka w katalogu firm to dobry sposób na uzyskanie wartościowego linku do swojej strony. Dobrze, sprawdźmy teraz, jak katalogowanie wpływa na mechanizm pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Opiszemy Ci teraz historię jednego z naszych Kontrahentów, który korzystając z usługi dodania bezpłatnej wizytówki, poprawił pozycję swojej strony www w Google, pozyskując kilku nowych Klientów tygodniowo. Pan Piotr zgłosił swoją wizytówkę dokładnie 3 miesiące temu. Dostaliśmy zgodę na to abyśmy monitorowali jego witrynę na potrzeby zweryfikowania skuteczności katalogowania. Pierwotnie, nim wizytówka została zaindeksowana praktycznie nikt nie odwiedzał strony Klienta. Raptem kilka wejść w ciągu kilku dni. Po 3 dniach informacja o nowo opublikowanej wizytówce w naszej bazie dotarła do Google. Patrząc na to, że page rank naszego darmowego katalogu jest dość wysoki, odsyłacz prowadzący do strony Pana Piotra został przez automaty Google oceniony jako bardzo pozytywny. Przez następne kilka dni pozycja strony Pana Piotra w wyszukiwarce zaczęła się zmieniać. Finalnie po przyłączeniu bezpłatnej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa Pana Piotra ulokowała się na 19 miejscu. Przedtem zajmowała pozycję 32 przez długi okres czasu, zatem był to stosunkowo znaczny wzrost.To nie był jednak końcowy efekt naszej aktywności. Pan Piotr był tak bardzo usatysfakcjonowany z pierwotnych efektów, że zdecydował się zainwestować w promowaną wizytówkę. Taki wpis w naszym portalu kosztuje tylko 3 złote + VAT za 30 dni publikacji. To wystarczyło, że strona www Pana Piotra ulokowała się na 1 stronie naturalnych wyników wyszukiwania, a dokładnie na 8 pozycji. Spowodowało to, że suma Odbiorców ciekawych usług Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z podanego przykładu można wywnioskować dwie rzeczy – darmowe katalogi stron to ciągle świetny sposób na podwyższenie pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google, a także niezastąpiona forma reklamy w internecie.

Zalety bezpłatnego katalogu firm

Czemu warto postawić na bezpłatne wizytówki w naszym katalogu firm? Katalog SEO założony przez naszą firmę to moderowany i wciąż uaktualniany wykaz stron www. i firm działających w Polsce. Każdego dnia wstawiamy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji jakość naszego bezpłatnego katalogu stale wzrasta. Kolejnym atutem są skuteczne zabezpieczenia instalowane przez naszych administratorów. Strona nie jest ofiarą włamań hakerskich, ani spamowana przez nieproszonych użytkowników. Kolejną korzyścią jest nowatorska metoda katalogowania. Dodawanie zasobnych w wyrażenia kluczowe , unikalnych wpisów podwyższa efektywność pozycjonowania. Przykłady osób współpracujących z naszą firmą mówią same za siebie – bezpłatna wizytówka w katalogu firm to korzystna forma pozycjonowania. Już dzisiaj opublikuj bezpłatną wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej opcji wyróżnienia wpisu w naszym katalogu firm. Czekamy na Twój ruch.

Strona używa cookies
Ok