Nowoczesne projekty ogrodów
25 maja, 2016
Ile kosztuje strona internetowa?
30 maja, 2016

Nie ma imprezy bez muzyki. Jako profesjonalny DJ zapewnię Tobie i Twoim gościom zabawę przy doskonałej muzyce. Od ponad 10 lat organizuję takie imprezy jak: osiemnastki, wesela, studniówki, czy imprezy firmowe. Za każdym razem moi goście bawią się do białego rana przy granych przeze mnie piosenkach. Każda impreza to dla mnie wyjątkowe wydarzenie, które traktuję bardzo indywidualnie. Jako DJ zrobię wszystko, aby Twoja impreza była jedyna w swoim rodzaju.

DJ na osiemnastki.

Osiemnaste urodziny to wyjątkowa okazja. Zawsze omawiam z Klientem szczegółowy program imprezy, dostosowując muzykę do jego potrzeb. Tuż przed imprezą dostarczam zabawne akcesoria i profesjonalny sprzęt, oraz dawkę pozytywnej energii, która udziela się wszystkim gościom. Imprezy takie jak osiemnastki wymagają ode mnie wiedzy na temat obecnych hitów, jak i utworów sprzed lat. W zależności od Twoich potrzeb proponuje przystępne ceny i znakomite wrażenia.

DJ na wesela.

Każde wesele to impreza pełna elegancji i niezapomnianych chwil. A wszystko zaczyna się od pierwszego tańca Pary Młodej, któremu akompaniują dźwięki wybranej przez nich piosenki . Organizacja wesela to dla DJ’a prawdziwe wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – od programu zabaw, aż po wybór piosenek, przy których każdy będzie się dobrze bawił. W mojej karierze zawodowej wiele razy obsługiwałem wesela i dziś potrafię idealnie dopasować muzykę do nastroju i zróżnicowanych gustów gości.

DJ na bal studniówkowy

Studniówka to ostatni okazja do świętowania przed ciężką nauką do matury. Należy więc hucznie zabawić się w ten wyjątkowy wieczór. Moje bogate doświadczenie zawodowe umożliwia mi organizację studniówki na najwyższym poziomie. Zajmę się opracowaniem programu muzycznego i dostawą niezbędnego sprzętu. Z pewnością będziecie zadowoleni z moich usług, a  studniówkę będziecie wspominać miło przez długi czas.

Dj na imprezy dla firm.

Obsługa imprez firmowych to jedna z moich specjalizacji. Niezależnie od miejsca i czasu, będę w stanie zorganizować całość imprezy, od części konferencyjnej, aż po wieczorne tańce w towarzystwie współpracowników. Charyzma i wyczucie stylu imprezy to jedne z moich najważniejszych atutów. Mieszając je z dobrą muzyką, będę w stanie zorganizować dla Was  imprezę firmową naprawdę wysokich lotów.

Moja przygoda z konsoletą rozpoczęła się jeszcze w szkole średniej. Od tamtego czasu ubyło już wiele lat, w trakcie których, brałem udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych i miałem okazję organizować osiemnastki, studniówki i wesela dla wielu Klientów. Jako DJ cechuję się nie tylko świetnym słuchem, ale także gustem muzycznym. Potrafię idealnie dobrać rodzaj muzyki do danej imprezy i roztańczyć każdą osobę. Jeśli szukasz DJ, który spełni Twoje wymagania, zadzwoń do mnie.Zapraszam

Strona używa cookies
Ok