Drewniane panele podłogowe
24 maja, 2016
DJ na wesele
27 maja, 2016

Każdy projekt ogrodu traktujemy tak jak jego przyszłego właściciela – bardzo szczególnie. Wybierając dodatki i stylizację inspiruje nas naturalność i niewymuszona elegancja. Nie stosujemy półśrodków. W naszych projektach ma się skrywać ideał. Projektowanie ogrodów jest naszą największą pasją. Każda wizja i każdy pomysł jest wytworem naszej wyobraźni, dlatego też tworzone przez nas ogrody są unikatowe, nietypowe i stylowe.

Nasza firma ogrodnicza.

Jako firma ogrodnicza specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów i architekturze przestrzennej krajobrazu. W naszych projektach często przekraczamy granice wyobraźni, łącząc nieznane dotąd style i kształtując nowe trendy w projektowaniu ogrodów. Nasze projekty są niesztampowe i zawsze dostosowane do upodobań naszych Klientów. Projektowanie ogrodów to nie jedyna specjalizacja. Dodatkowo zajmujemy się badaniem roślin i gleby, sadzeniem trawników, sadzeniem roślin, konserwacją ogrodów i tworzeniem nawierzchni z kostki brukowej. Wymagamy od siebie więcej niż od innych, dlatego nasze usługi ogrodnicze wykonywane są zawsze na najwyższym poziomie. Bogate zaplecze maszyn i preparatów, oraz doświadczenie w usługach ogrodniczych to główne przyczyny naszego sukcesu.

Projektowanie ogrodów – jak to robimy?

Projektowanie ogrodów należy rozpocząć od poznania wymagań Klienta. W związku z tym zaraz na początku organizujemy spotkanie w trakcie którego zapoznajemy się z planami, pomysłami i marzeniami naszych Klientów. Na pierwszej wizycie na działce Klienta, przeprowadzamy dokładne analizy chemiczne gleby, dzięki którym dowiemy się jakie rośliny będą na niej kwitły, a jakie nie. Wykonujemy także konieczne pomiary terenu i określamy ekspozycję działki na promienie słoneczne. Teraz nadszedł czas na rozpoczęcie projektowania. Każdy projekt powstaje przy użyciu kompleksowych programów multimedialnych. Oprogramowanie to jest bardzo praktyczne, gdyż pozwala nam na wprowadzanie bezpośrednich zmian. Gotowy projekt ogrodu przedstawiamy Klientowi i przystępujemy do jego realizacji.

Dlaczego nasza firma ogrodnicza jest najlepsza?

Nasza firma ogrodnicza jest zawsze optymalnym wyborem, ponieważ nasze projekty koncentrują się wyłącznie na Kliencie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy projekt ogrodu jest wyzwaniem, któremu chcemy dać radę. Naszym priorytetem jest projektowanie ogrodów zindywidualizowanych, takich, które spełnią wymagania naszych Klientów. Udało nam się do teraz odnosić sukces w kreowaniu wyjątkowych projektów. Każdy ogród, który wyszedł spod naszych rąk wygląda nieziemsko. Z naszą firmą możecie mieć gwarancję satysfakcji, gdyż jesteśmy pomysłowi, staranni i cechuje nas dobra organizacja pracy.

Strona używa cookies
Ok