Kołdry obciążeniowe
2 czerwca, 2016
Praktyczny kurs na pojazdy uprzywilejowane
15 czerwca, 2016

Firma Finatio to sprawdzone rozwiązania dla każdego. Chcemy zaoferować Państwu usługi i produkty finansowe, które pomogą Wam spełnić marzenia o pięknym domu i własnej firmie. Finatio to rzetelny doradca kredytowy. Priorytetem naszej firmy jest uczciwe i merytoryczne doradztwo kredytowe związane z takimi środkami finansowymi jak kredyty dla lekarzy i kredyty hipoteczne. Świadczone przez nas usługi adresowane są do Klientów,  którzy cenią sobie skuteczność i profesjonalne podejście. Świadczmy usługi na najwyższym poziomie, gdyż wierzymy, że precyzja w działaniu i pozytywne relacje z Klientami są głównym powodem sukcesu wielu firm z branży finansowej.

Kredyt dla lekarzy- dlaczego warto go otrzymać?

Zawód lekarza jest zawodem zaufania publicznego. Codziennie, praca lekarzy przy odpowiednim wsparciu finansowym i dostępie do nowoczesnych technologii ratuje życie wielu ludzi. Ze względu na wykonywany zawód lekarze muszą być odporni na stres, staranni i odpowiedzialni za swoje decyzje. Finatio stara się wspierać młodych specjalistów i osoby, które z racji swojej sytuacji finansowej nie mogą otworzyć własnej kliniki lekarskiej.W naszej ofercie znajdują się kredyty dla lekarzy którzy chcą w ramach prowadzonej działalności otworzyć własny gabinet medyczny. Taki kredyt charakteryzuje się uproszczoną procedurą, elastycznymi warunkami i dogodnym oprocentowaniem. Nie ma tu praktycznie żadnych formalności, a decyzja o udzieleniu kredytu zapada w bardzo krótkim czasie. Otrzymany kredyt można zainwestować w zakup profesjonalnych sprzętów i aparatury medycznej, renowację gabinetu, a także na rozwój marketingowy firmy. Wszystko dostępne jest od ręki i na przejrzystych warunkach.

Jakie są zalety kredytu dla lekarzy?

Procedura otrzymywania kredytu jest zazwyczaj wydłużona i dość skomplikowana. Jednak kredyt dla lekarzy rządzi się własnymi prawami. Koniecznych formalności jest bardzo mało. Należy mieć przy sobie jedynie dowód osobisty. Decyzja podejmowana jest bardzo szybko, w wielu przypadkach nawet w dniu złożenia wniosku. Składając wniosek o kredyt dla lekarzy należy mieć ze sobą jedynie oświadczenie o dochodach. Na podstawie tego dokumentu oceniana jest zdolność kredytowa.  Okres kredytowania ustalany jest na indywidualnych zasadach, dzięki czemu można samodzielnie ustalić wysokość miesięcznych rat kredytu. Oprocentowanie kredytu jest bardzo korzystne, szczególnie dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z ofert banków i instytucji finansowych. Pieniądze wypłacane są na konto w ciągu jednego dnia. Kredyt dla lekarzy wynosi nawet 500 000 złotych.

Kredyt hipoteczny-spełniamy marzenia o własnym kącie

Zawsze chciałeś mieć własny kąt?My pomożemy Ci osiągnąć upragniony cel. Obecnie wysokie ceny nieruchomości blokują wielu osobom możliwość zakupu własnego mieszkania, czy działki. Z tego względu firma Finatio przygotowała dla  Państwa atrakcyjną ofertę kredytów hipotecznych  na zakup domu, mieszkania, działki,  lub lokalu. W zależności od Twoich potrzeb dopasujemy dla Ciebie jak najlepsze warunki kredytu, jak i właściwy okres spłaty kredytu.Gwarantujemy pewne oprocentowanie i profesjonalne wsparcie przy dokonywaniu formalności. Decyzja wstępna o udzieleniu kredytu hipotecznego podejmowana jest już nawet w 30 minut.

Na co możesz przeznaczyć kredyt hipoteczny?

U nas nie musisz określać szczegółowego celu kredytu hipotecznego. Wybór należy do Ciebie, gdyż kredyt mieszkaniowy może zostać przeznaczony na: zakup domu jednorodzinnego, zakup mieszkania, budowę domu, kupno działki budowlanej, przebudowę lub rozbudowę domu, adaptację pomieszczeń niemieszkalnych na mieszkalne, remont nieruchomości i na spłatę kredytów już udzielonych przez inne banki.

Zalety kredytu hipotecznego

Po pierwsze, warunki otrzymania kredytu są negocjowane indywidualnie, na podstawie miesięcznych dochodów i zdolności kredytowej. Masz możliwość dogodnie ustalić okres kredytowania i wysokość miesięcznych rat kredytu. Maksymalny okres kredytowania proponowany przez Finatio wynosi 35 lat. Oprocentowanie kredytu jest bardzo atrakcyjne, jedne z najniższych na rynku. Opisany kredyt hipoteczny jest możliwy do spłaty i mało uciążliwy. Przyznawane przez Finatio kredyty hipoteczne cechują się karencją w spłacie kapitału w okresie realizacji budowy do aż 36 miesięcy.

Jak otrzymać dowolny kredyt?

Jeśli chcesz otrzymać kredyt, umów się z nami na spotkanie. Mobilny doradca podatkowy dotrze na spotkanie, by przedstawić Tobie kompleksową ofertę kredytów. Po przedstawieniu im oświadczenia o zarobkach, będą oni w stanie dopasować idealny kredyt dla Ciebie. Zanalizują Twoją zdolność kredytową i zaproponują korzystne warunki okresu kredytowania i wysokości kredytu. Będą Cię wspierać w dopełnianiu niezbędnych formalności i zagwarantują kompleksową obsługę procedury kredytowej. Wygodnie, szybko i skutecznie.

Firma Finatio to sumienny doradca kredytowy, który zawsze dobierze korzystny kredyt dla Ciebie. Współpraca z wieloma instytucjami finansowymi pozwala nam na bieżące śledzenie ofert kredytów hipotecznych i kredytów dla lekarzy. Jesteśmy mobilni i świadczymy wysokiej jakości usługi. Gwarantujemy ochronę i pełne wsparcie naszych Klientów w trakcie wybierania kredytu. Nie faworyzujemy żadnego banku, a nasza oferta jest wynikiem dokładnej analizy warunków kredytu i Twoich możliwości. Na nas możesz zawsze liczyć.

Strona używa cookies
Ok