Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Darmowa telewizja w internecie – przygotuj się na nowy wymiar rozrywki
9 października, 2016
Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Skuteczność w ocieplaniu – pianka pro
13 października, 2016

Naprawa telewizorów w Łodzi

Naprawa telewizorów serwis przestrajanie Łódź

Naprawa i serwis telewizorów w Łodzi

Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze

Oferujemy fachowe usługi w dziale naprawy telewizorów LED, LCD i PDP na obszarze Łodzi i w miasteczkach pobliskich. Serwisujemy telewizory firm Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony i sporo innych. Na terenie Łodzi dojeżdżamy bezpłatnie. Należy starannie zapoznać się z ze spisem naszych propozycji, gdyż nie wszystkie usługi mogą być zrobione w „środowisku domowym”. Bardziej czasochłonne naprawy wykonujemy w siedzibie firmy. Usługobiorcy spoza Łodzi, np. z Poznania, Warszawy czy Krakowa, mogą liczyć na umiarkowane ceny w zakresie naszego dojazdu. Zapewniamy jedynie nowe elementy zamienne do telewizorów, bowiem wszelakie „imitacje” potrafią po prostu nie być dopasowane bądź pracować, ale wyłącznie przez niezwykle krótki okres. Często to właśnie one wywołują awarię sprzętu. Jeżeli naprawa telewizorów, np. LCD bądź plazmy, nie jest możliwa do zrealizowania u Klienta, to gwarantujemy, iż usługa nie będzie trwała dłużej niż 24 h. W przypadku gdy telewizor będzie wymagał znacznej reperacji, termin ów zostanie odpowiednio przedłużony. Usługobiorca będzie o wszystkim dobrze przez nas poinformowany w trakcie omawiania wadliwości.
U nas pokrywa się koszty wyłącznie za solidne i terminowe przeprowadzenie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie oddawaj swoich pieniędzy „naciągaczom”, osobom, które zamierzają zarobić za samo „zobaczenie” popsutego telewizora. Każdy Odbiorca otrzymuje od nas paragon po wykonaniu zlecenia. Zapewniamy średnie stawki: za serwis telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki nam Kontrahenci oszczędzają sporo czasu, jaki przeważnie musieliby przeznaczyć na szukanie niezawodnej firmy po wizycie takiego oszusta i pieniądze.

Jakie konkretnie usługi oferuje nasza firma – SERWIS TV?

Oferujemy zrealizowanie dwóch stylów napraw telewizorów: w domu u Klienta oraz w naszej specjalistycznej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi obejmuje: serwis telewizorów kineskopowych, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie nowoczesnego urządzenia rtv wraz z kolejnymi urządzeniami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów i nastrojenie wszystkich programów telewizji kablowej. Tymczasem do konserwacji wykonywanych w pracowni kwalifikuje się poważniejszą naprawę telewizorów LCD, plazmowych oraz LED. Tutaj posiadamy wszystkie konieczne narzędzia pomiarowe, diagnostyczne oraz dokumentację, dzięki którym naprawa tak innowacyjnego urządzenia rtv jest realna w niedalekim terminie. Ważniejsze naprawy należy najpierw z nami skonsultować, ponieważ potrafią trwać one dłużej – zwłaszcza, jeżeli będą nieodzowne części zamienne z magazynów bądź ze sklepów elektronicznych. Klient chcący przywieźć osobiście telewizor do naszej pracowni, powinien bezwzględnie dołączyć do niego pilot i stopkę (nie są nieodzowne przewody zasilające i opakowanie). Nasza oferta obejmuje też przestrajanie sprzętu. Telewizja analogowa została definitywnie wyłączona z codziennego zastosowania. Mimo możliwości odbioru obrazu w formie cyfrowej, niemało osób dalej nie przestroiło swoich dawniejszych telewizorów. Dzięki nam przystosowanie telewizora odbędzie się błyskawicznie, fachowo i w przyjaznej atmosferze. Nie stanowi dla nas problemu przestrojenie telewizorów, które przywędrowały z zagranicy i funkcjonują w systemie PAL (w standardzie fonii NICAM lub DK). Telewizory inne niż LCD, LED czy plazmowe możemy w prosty sposób przerobić, m.in. zamieniając głowicę na tuner dysponujący szerokim pasmem kablowym hyperband.

Udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane usługi

Na wszystkie zrealizowane usługi, tj. zreperowanie telewizora LCD oraz serwis telewizora plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Czas jej trwania wynosiod sześciu miesięcy dwunastu miesięcy. Gdyby zdarzyła się powtórnie ta sama awaria, to spłacimy wydatki przeznaczone na jej naprawę. Z nami każdy Usługobiorca ma zdolność negocjacji odpłatności indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeżeli zamierzacie Państwo umówić wizytę domową, prosimy umawiać się z nami bezpośrednio – najlepiej telefonicznie. Docieramy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Koziny, osiedle Augustów, osiedle Kurak, osiedle Brus, osiedle Łaskowice, osiedle Mania, osiedle Marysin, osiedle Łagiewniki, osiedle Lublinek, osiedle Grembach, osiedle Nowosolna, osiedle Huta Jagodnica, osiedle Olechów, osiedle Powstania 1863 r., osiedle Ruda Pabianicka, osiedle RomanówJanów, osiedle Różki, osiedle Sąsieczno, osiedle Wiączyń Górny, osiedle Zarzew, osiedle Złotno czy osiedle Sikawa. Zajmujemy się również świadczeniem usług z obszaru elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki i wyłącznie w naszej firmie odnajdziecie innowacyjne mierniki grubości lakieru.

Dla wielu przedsiębiorców motywacji do prowadzenia działalności gospodarczej dostarczają zadowoleni Klienci – Svetlana Gudkova

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wejdź na stronę Naprawa telewizorów Łódź

Strona używa cookies
Ok