Zwalczanie korników Warszawa - Zwalczanie szkodników drewna - Szkodniki drewna - Jak pozbyć się korników - UsuwanZwalczanie korników Warszawa - Zwalczanie szkodników drewna - Szkodniki drewna - Jak pozbyć się korników - Usuwanie korników z drewnaie korników z drewna
Zwalczanie korników i innych szkodników
19 marca, 2017
Rozwody i separacje Adwokat Toruń Rozwody Toruń Dobry prawnik
Rozwód – koszty, stereotypy, unieważnienie małżeństwa
21 marca, 2017

Zalety nowoczesnej depilacji laserowej

Usuwanie owłosienia na całe życie Depilacja laserowa Toruń Depilacja

Depilacja laserowa – nowatorski sposób na usunięcie zbytecznego owłosienia

Maszynki i kosmetyki do golenia, balsamy hamujące odrastanie włosów, depilacja woskiem – to przypuszczalnie najprostsze zabiegi usuwania nadmiernego owłosienia. Czy są one skuteczne? Z pewnością zdają egzamin na kilka albo kilkanaście dni, tylko po tym czasie operację dobrze jest powtórzyć. I to właśnie jest fundamentalny powód wynalezienia depilacji laserowej – mianowicie zabiegu usunięcia owłosienia już na zawsze. W sumie nie jest to pomysł nowy, ponieważ dopiero co sporo osób umawiało się na zabiegi z użyciem Light Sheer Duet. Dziś najmodniejszym i najekonomiczniejszym laserem jest Palomar Vectus, który błyskawicznie usuwa owłosienie nawet z rozległych partii ciała. Badacze, którzy zbudowali, a później wdrożyli oba lasery diodowe, w drugim przypadku zainstalowali bardziej jednolitą wiązkę światła. Takie rozwiązanie zapewniło zwiększenie skuteczności kuracji, zmniejszenie czasu jego wykonywania oraz pozbycie się tzw. „gorących punktów”. Depilacja laserowa jest łagodnym zabiegiem i możemy ją z dobrym skutkiem używać do okolic intymnych, skóry szczególnie podatnej na uczulenia czy śniadej. Mają możliwość po niego sięgnąć osoby, które posiadają niejednolity kolor skóry, reagują bardzo źle na kremy do depilacji lub posiadają kruche naczynka krwionośne. Palomar Vectus to medyczny laser diodowy, który zdobył mnóstwo wspaniałych nagród. Co nie mniej znaczące, absolutnie nie przynosi zbędnych skutków ubocznych.

Zwykle potrzeba od 3 do 5 wizyt, aby ostatecznie usunąć wszelkie włoski. Jeśli określimy jedną lub więcej partii, np. brzuch i pośladki za jednym razem, to kosmetyczka potrafi to wykonać w czasie pojedynczej konsultacji. W sumie liczba zabiegów zależy od rodzaju owłosienia i momentu, na jakim znajduje się włos. Pierwszy zabieg redukuje włosy wyraźnie zauważalne, najmocniejsze, które są w ostatniej fazie rozwoju. Krótko mówiąc nie wszystkie najzwyczajniej w świecie wyrastają za jednym razem, z tego względu laser niszczy orientacyjnie 30 % owłosienia po pierwszej sesji.

Czy epilacja laserowa na pewno zapewnia zadowalające efekty?

Z całą pewnością są one o wiele efektywniejsze niż w przypadku depilacji tradycyjnymi metodami. Depilacja laserowa to trwała depilacja, zaś w ciągu życia są w stanie uwidocznić się jedynie pojedyncze włosy (np. w wyniku zaburzeń hormonalnych). Panie, jakie zdecydowały się na owy zabieg i umieszczają swoje oceny na forach w 99% są dumne z rezultatów. Szczególnie, że jest to znakomita technologia na wrastające włosy. A dokładniej? Szkodliwym wynikiem nierozważnych depilacji lub zwyczajnie podatności są małe ranki na skórze, zaczerwienione grudki lub krosty. Mogą też wystąpić stany zapalne, a wówczas wizytacja u specjalisty jest czasami konieczna. Włosy wcale nie mogą wybić się przez skórę oraz pozostają w niej. W zagłębieniu przy włosie zaczyna kumulować się ropa, a wtedy powstają blizny. Depilacja laserowa jest jedyną możliwością, ażeby poradzić sobie z niniejszym kłopotem.

Przed pierwszym zabiegiem kosmetyczka przybliża do skóry urządzenie SkinTel. Jego zadaniem jest stworzenie analizy włosków i dopasowanie siły wiązki światła. Lasery starszego rodzaju nie posiadają takiej opcji, dlatego przed konsultacją dobrze jest zobaczyć, jakim sprzętem dysponuje określony salon. Innowacyjny czytnik sprawdza parę paramentów równolegle, m.in. kolor i gęstość włosów. Nie musimy się zadręczać, że urządzenie będzie sprawiało ból albo pojawia się poparzenia.

Pozytywne strony depilacji laserowej

Jako największy walor trzeba uznać zaoszczędzony czas, bowiem nie trzeba już więcej używać kosmetyków do golenia po depilacji laserowej. Wystarczy troszczyć się o ciało w taki sposób, jak wykonywaliśmy to do pierwszej wizyty w salonie. Nie należy również skupywać nowych golarek, inwestować w drogie urządzenia używane w domach, fatygować się z podgrzewaniem wosku oraz dyskomfortem. Panie preferują epilację ze względów całkowicie ekonomicznych. Są w stanie nieskrępowanie wyjść na plażę w stroju kąpielowym, nie muszą wstydzić się rzadkich sterczących włosków ani krostek. Możemy cieszyć się jedwabiście gładką skórą! Sporym plusem dla Klientek depilujących bikini jest opcja znieczulenia tego bardzo czułego miejsca. Schładzający żel łagodzi siłę odczuwania kolejnych impulsów przesyłanych przez laser. Do kolejnych plusów trzeba zaliczyć brak efektów ubocznych po terapii (trzeba jednak zaznajomić się z przeciwwskazaniami). Trwałe usuwanie owłosienia jest zwykle nadzwyczaj kosztowne, więc warto przeszukać regionalne oferty oraz sprawdzić czy przypadkiem któryś salon nie wprowadził zniżek.

Ciekawe informacje

Podczas trzeciej zabiegu laserem terapeutycznym Palomar Vectus mamy możliwość pozbyć się około 90% włosów

Z wykorzystaniem Palomar Vectus możemy niszczyć włosy chociażby na bardzo opalonej skórze

W 1997 roku pojawił się laser aleksandrytowy, dzięki któremu można było usuwać nadmierne owłosienie

Możemy wyróżnić cztery modele laserów, wykorzystywanych dzisiaj do depilacji laserowej: laser rubinowy, aleksandrytowy, klasyczny i neodymowo yagowy.

Jeżeli zaciekawiła Cię depilacja, kliknij w link i sprawdź najczęstsze pytania.

Strona używa cookies
Ok