Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez
Wynajem czy zakup ekranu LED?
4 kwietnia, 2017
agencja reklamowa projektowanie stron www pozycjonowanie toruń
Trendy w projektowaniu stron www
8 kwietnia, 2017

Zdrowo wyglądające i piękne włosy to marzenie ogromnej liczby ludzi, ale urzeczywistnienie tej wizji w przeważającej części sytuacji jest wykluczone, a to z tego względu, że utrzymanie włosów w idealnej formie wiąże się ze sporym wysiłkiem a także nakładu czasu, co może być bardzo trudne. Jednak w tym momencie problem osłabionych włosów możemy rozwiązać i to za sprawą pojedynczego zabiegu w salonie fryzjerskim. Patentem na prędką poprawę stanu włosów są… gorące nożyce.

Strzyżenie na gorąco dawniej

Być może niektórych zszokuje szczegół, że początkowo zabieg strzyżenia na gorąco wykonywano przy użyciu… świecy. Łatno można się domyślić efekty takich operacji były mizerne, a podpalanie włosów przeważnie kończyło się kompletnym ich spaleniem.

To, że znaczna temperatura może mieć korzystny wpływ na włosy, wiadomo nie od dzisiaj. Już niegdyś zaobserwowano, że dzięki właściwej temperaturze rzeczywiste jest wygładzenie struktury włosa, co powoduje, że włos jest ochroniony przed negatywnymi działaniami i odzyskuje naturalny wygląd.

Innowacyjne nożyczki na gorąco Jaguar

Dziś oczywiście nikt nie „przycina” włosów ogniem by polepszyć stan włosów. Zwłaszcza że od w tym momencie w sprzedaży dostępne są niezwykłe gorące nożyce marki Jaguar Thermocut, które pozwalają w krótkim czasie przywrócić zaniedbanym włosom idealny wygląd bez zagrożenia, że stan włosów się pogorszy.

Fenomen gorących nożyczek w praktyce

Marka Jaguar Thermocut skonstruowała specjalistyczne gorące nożyce, które sprawiają, że efekty przycinania na gorąco są nieporównywalnie lepsze niż w wypadku stylizacji wykonywanych nieprzystosowanymi nożyczkami, które zamiast pomóc włosom, tylko palą włosy.

Różnica jest taka, że gorące nożyczki Jaguar jako jedyne mają wbudowany dokładny system regulacji temperatury nożyc w przedziale od dziewięćdziesięciu do 150 stopni Celsjusza, dzięki czemu fryzjer może skonfigurować taką temperaturę, która będzie najlepsza dla danego typu włosów, i wpłynie na najlepsze efekty strzyżenia gorącymi nożycami.

Strzyżenie gorącymi nożycami – efekty

Strzyżenie gorącymi nożycami Jaguar to bezpieczny oraz skuteczny zabieg poprawiający wygląd włosów. Efekty podcinania gorącymi ostrzami są dostrzegalne już w trakcie zabiegu, gdyż przycinane na gorąco łuski włosów zostają zamknięte. Po wykonanym zabiegu z wykorzystaniem gorących nożyczek Jaguar, włosy są zabezpieczone przed ubytkiem substancji odżywczych. Zauważalna jest również zmniejszona podatność włosów na uszkodzenia mechaniczne.

Zabieg strzyżenia na gorąco – zalety

Zabieg strzyżenia gorącymi nożycami posiada sporo korzyści. Po pierwsze jest to zabieg, który przynosi konkretne, dostrzegalne efekty. Po drugie gorące nożyczki posiadają realny wpływ na naprawę wyglądu
włosów i należy dodać, że jest to stan, który utrzymuje się przez jakiś okres, czego nie można stwierdzić o porównywanych zabiegach fryzjerskich, które tylko chwilowo poprawiają kondycję włosów. W ich przypadku zazwyczaj jest tak, że szybko po umyciu głowy, włosy ponownie wyglądają niedobrze są zniszczone i tracą blask. I na koniec – gorące nożyczki zmniejszają kłopot z rozdwajającymi się końcówkami, ponieważ uszczelniają one łuski włosa, co powoduje, że nie są one wrażliwe na niekorzystne następstwa czynników zewnętrznych.

Bezpieczne strzyżenie gorącymi nożyczkami

Gorące nożyczki mogą kojarzyć się niektórym osobom z nagrzanymi do granic możliwości ostrzami, które są w stanie spalić włosy. W wypadku metodzie użytej w gorących nożyczkach Thermocut nie ma niebezpieczeństwa, że włosy zostaną uszkodzone. Nie jest również możliwe, aby gorące nożyczki poparzyły skórę zarówno klienta jak i samego fryzjera, bo marka Jaguar również zadbała o to, aby ich gorące ostrza zostały dokładnie zabezpieczone powłoką odporną na znaczne temperatury.

Ile czasu trwa zabieg gorącymi nożycami?

Zabieg wykonany gorącymi nożyczkami trwa troszkę dłużej niż typowe cięcie włosów. Jest to spowodowane tym, że właściwe zrealizowanie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty w pierwszej kolejności przygotowania. Trzeba zdawać sobie sprawę, że przed realizacją zabiegu strzyżenia gorącymi nożyczkami, fryzjer musi wykonać analizę włosów, bo dzięki tym informacjom fryzjer może określić optymalną temperaturę, która da najdoskonalsze efekty. Samo podcinanie musi być zrealizowane z jak najlepszą starannością, by naprawa stanu włosów była całościowa.

Strzyżenie gorącymi nożyczkami? Tylko w profesjonalnym salonie fryzjerskim!

Trzeba jednak dodać, że zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami da spektakularne rezultaty tylko wówczas, gdy będzie on zrealizowany przez zawodowego fryzjera, który umiejętnie jest w stanie dostosować dobrą temperaturę ostrzy przystosowaną do potrzeb włosów. Oprócz tego fryzjer przeprowadzający zabieg gorącymi nożyczkami powinien jeszcze właściwie podcinać włosy. Dlatego zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami powinien realizować tylko doświadczony fryzjer.

Gorące nożyczki teraz w Toruniu!

Gorące nożyczki Thermocut to najnowszy tego typu produkt na rynku, z tego względu tylko kilka salonów fryzjerskich świadczy zabieg podcinania włosów gorącymi nożycami. Na przykład w Toruniu zaledwie jeden fryzjer proponuje podcinanie włosów przy pomocy bezkonkurencyjnych gorących nożyczek Thermocut.

Lokalizacja salonu fryzjerskiego, w którym wypróbujesz strzyżenie na gorąco:

Jeśli jesteś z Torunia i chcesz zrealizować strzyżenie gorącymi nożyczkami na własnych włosach? Odwiedź znane studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: Strzyżenie na gorąco.

Strona używa cookies
Ok