Dj na wesele polsko-angielskie Wodzirej na wesele wielokulturowe Dj na wesele mieszane
Sceneria dźwiękowa wesela wielokulturowego
28 listopada, 2016
dekoracje ślubne Toruń
Jak zaplanować, zorganizować i udekorować swój ślub?
4 grudnia, 2016

Witaminy i minerały są niezmiernie ważne dla poprawnego działania organizmu człowieka Awitaminoza , gdyż tak odmiennie oznacza się deficyt witamin w organizmie, może doprowadzać do tak poważnych schorzeń i dysfunkcji jak wady wzroku, zmiany skórne, bóle stawów bądź wypadanie włosów. Dużo cięższymi rezultatami deficytu witamin i minerałów są dolegliwości zębów, zakłócenia narządów płciowych, a także spowolnienie wzrostu czy słaba krzepliwość krwi. Bez prawidłowej diety nasze ciało zaczyna po prostu szwankować.

Masowe przekształcanie żywności i używanie syntetycznych nawozów doprowadziło do redukcji składników odżywczych w zjadanych przez nas artykułach. Specjaliści uważają, że dziś jabłka maja przeciętnie 60% mniej witamin, niż te w latach 80. Podobnie jest z innymi artykułami. Oznacza to, po porstu tyle, że zjadając nawet najlepsze artykuły zapewniamy sobie za mało witamin i minerałów. Jak więc walczyć z słabą ilością elementów odżywczych w porcji żywności? Na ratunek nadchodzą suplementy diety, które zasilają braki witamin, pomagają schudnąć i jednocześnie zwalczają takie bakterie jak chociażby Helicobacter Pylori. Preparaty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to suplementy które warto jest posiadać w prywatnej kuchennej apteczce.

Jakich witamin i minerałów brakuje nam najbardziej?

Z upływem czasu tracimy co raz więcej składników odżywczych niezbędnych do poprawnego działania. Aczkolwiek mechanizm starzenia się organizmu nie jest jedynym powodem deficytu witamin i minerałów. Stresujący tryb życia, zła dieta, a nawet przeciętne praktykowanie sportów sa w stanie przyczynić się do utraty ważnych dla naszego zdrowia składników. Krzem, witamina D i witamina B12 to składniki odżywcze niezmiernie ważne dla ludzkiego ciała. Zawartość krzemu faktycznie zmniejsza się razem z z wiekiem. Ubytki tego minerału mogą wytwarzać zwyrodnienia kostno-stawowe, nadmierne wypadanie włosów, starzenie się i schorzenia skóry, a także kruszenie się paznokci. Niestety w efekcie przerabiania artykułów konsumpcyjnych zminimalizowano zawartość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z kwasem ortokrzemowym umożliwia wyrównanie ilości krzemu w organizmie.

A jak wygląda sytuacja z z witaminami? Testy prezentują, że prawie 100% Polaków ma niedobory witaminy D, którą najlepiej przekazuje nam światło słoneczne. Brak witaminy powoduje zaniżenie odporności, zwiększenie ryzyka cukrzycy i choroby kości. Pomimo, że jest ona dostępna w tak entuzjastycznie jedzonych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero jedzenie pigułek z witaminą D całkowicie uzupełni jej braki. Z kolei witamina B12, która jest strażniczką zdrowia mentalnego, ochrania nas przed niedokrwistością, apatią, przeciążeniem mięśni, zaniżonym ciśnieniem krwi, jak i przed chorobami wzroku. Braki tej witaminy są głównie spowodowane przez zbyt niewielką porcję zjadanego mięsa i produktów mlecznych. Właściwie zracjonalizowana dieta i spożywanie witaminy B12 w tabletkach spowoduje, że będziemy radować się idealnym samopoczuciem na długo.

Suplementy diety sposobem na niebezpieczne bakterie

Tak, określone suplementy diety mogą eliminować groźne dla ludzkiego organizmu bakterie, tak jak na przykład Helicobacter Pylori. Nosicielami wspomnianej bakterii jest w Naszym kraju nawet 80% ludności. Helicobacter może wywoływać tak poważny uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być zwalczona tylko jednym przeciwciałem – immunoglobuliną IgY, dostępną w preparacie Pyloxim, określanym także jako Pylox. Ten suplement diety został skomponowany w Japonii, gdzie przeprowadza się bardzo zaawansowane eksperymenty nad zwalczaniem Helicobacter Pylori.

Środek powstaje w niezwykle nadzwyczajnym procesie. Na początku wstrzykuje się określony antygen do naczyń krwionośnych danego gatunku kury. Składane przez kury jajka wyposażone są w powieloną ilość przeciwciał, które zostają później odseparowane. W taki sposób tworzy się immunoglobulina Y, która po zjedzeniu wnika do do żołądka. Żerujące tam bakterie Helicobacter odklejają się od ścian żołądka i zostają całkowicie unieszkodliwione. Pyloxim to w całości naturalny środek i optymalne uzupełnienie codziennej diety.

Suplementy diety wpływają nie tylko na nasze zdrowie, ale także na stan umysłu. Korygują niedobory witamin, eliminują groźne bakterie i umożliwiają zgubić niepotrzebne kilogramy. Obecnie suplementy diety są reakcją na pomniejszającą się ilość witamin i minerałów w artykułach jadalnych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są zdecydowanie mniejsze niż 20 lat temu. Jest to wynikiem nie tylko zmian w środowisku naturalnym ale głównie sztucznych substancji do nawożenia roślin stosowanych w uprawach. Warzywa i owoce są obecnie produkowane na dużą skalę, co przekłada się na ich jakość i walory smakowe. Jedzenie zdrowych produktów nie uzupełnia dziennego zapotrzebowania na elementy odżywcze. Przez to kluczowe jest stosowanie witamin i pierwiastków w formie suplementów diety, by nasycać się dobrym zdrowiem na długi czas.

Suplementy Pyloxim i Power Si dostępne są w sklepie online www.medycynanaturalna.pl. Zadbaj o własne zdrowie i doskonałą sprawność. Klikając w podany przez nas link odnajdziesz idealne suplementy dla zdrowia i urody:Pylox

Strona używa cookies
Ok