Kursy na karetki pogotowia szkolenia dla kierowców karetek
Kierowcy karetek muszą kończyć specjalistyczne kursy
16 marca, 2017
Zwalczanie owadów - Zwalczanie pluskiew- Zwalczanie karaluchów - Zwalczanie korników - Zwalczanie insektów - Dezynsekcja - Fumigacja - Usuwanie pluskiew, karaluchów i korników
Metody zwalczania insektów
18 marca, 2017

Profesjonalne zabiegi usuwające miejscową tkankę tłuszczową

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Aktualnie dzięki medycynie estetycznej mamy możliwość w łatwy, ale czasem bardzo drogi sposób, walczyć z wadami ciała. Niwelowanie zmarszczek, leczenie blizn, natychmiastowe odchudzanie, korygowanie ust czy niwelowanie cieni pod oczami – to jedynie wybrane z grona niezwykłych kuracji poprawiających wygląd. Dzięki współczesnym metodom możemy skutecznie walczyć z oznakami przemijającego czasu, zbędnymi kilogramami, a nawet wrastającymi włoskami. Ludzi nadal porusza motyw wiecznej młodości oraz atrakcyjnego ciała. Jakie więc środki stworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Pobudzanie naturalnych mechanizmów odnowy skóry

Jednym z popularniejszych środków z zakresu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu polepsza się spoistość skóry oraz jej jędrność. Blizny powypadkowe i przebarwienia po kilku sesjach praktycznie znikają bez śladu. Osoby, które chcą udoskonalić kondycję skóry, wyrównać jej odcień oraz spłycić zmarszczki, z pewnością będą usatysfakcjonowane. Na wyniki bynajmniej nie musimy albowiem powoli czekać. Stymulacja głębokich powierzchni skóry sprawia podwyższoną produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg Dermapen spełnia oczekiwania w ogólnym redukowaniu łysienia, redukcji blizn potrądzikowych oraz redukcji widoczności rozstępów. Podczas zabiegu skóra jest nakłuwana, a do skóry właściwej przedostają się mieszanki aktywne, przykładowo preparaty na bazie krzemionki. Komórki skóry są motywowane do dynamicznej regeneracji.

Medycyna estetyczna wynalazła remedium na otyłość

Życie w ciągłym pośpiechu, picie dużej ilości kawy, napięcie emocjonalne i wiele innych czynników oddziałuje na pojawienie się niepotrzebnych kilogramów. Można zdecydowanie potwierdzić, że nadwyżka tkanki tłuszczowej jest trudnym problemem współczesnego świata. To nie jedynie problem natury estetycznej, lecz w pierwszej kolejności choroba. Organizm pobiera bardzo tłuste pokarmy i mówiąc w skrócie nie jest w stanie ich do końca zagospodarować. Co zrobić z nadmiernymi kaloriami? Ludzki organizm zaczyna magazynować tkankę lipidową pod powierzchnią skóry, a gdy jest jej już za wiele, zaczynamy mieć trudności z oddychaniem, chodzeniem po zakupy itd. Forma fizyczna zdecydowanie się zatem osłabia. Medycyna estetyczna wyszła vis-a-vis takim trudnościom, zaś uczonym udało się zaprojektować dużo kuracji, które mają na celu usunięcie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie mamy możliwość rozpocząć od takich zabiegów, jak Med 2 Contour Medical lub Maximus TriLipo.

Liposukcja bez skalpela

Jeżeli zamierzamy pozbyć się nadmiernej tkanki lipidowej, nieładnych grudek pod skórą i uelastycznić ciało, to zachwycające efekty już po paru zabiegach zapewnia Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest zaopatrzone w dwie profesjonalne głowice. Efektywność pierwszej opiera się na ultradźwiękach, jakie trafiają do wnętrza ciała i rozkładają tkankę lipidową. Pozostała głowica jest wykorzystywana do drenażu limfatycznego, co oznacza, iż wyzwolone komórki tłuszczowe przechodzą przez limfę do wątroby, a w rezultacie są wydalone z układu. Ta nowoczesna metoda wykorzystuje naturalne mechanizmy zachodzące w ciele. Zabieg nie powoduje bólu, bezpieczny i wcale nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi chirurgicznych. Kiedy pojawiają się efekty? Tak naprawdę po pierwszej sesji można stracić blisko 2-4 cm w obrębie ciała. Aby otrzymać jeszcze doskonalsze rezultaty trzeba zrealizować od 4 do 6 kuracji, stosować racjonalną dietę i wypijać blisko 2 litry wody bez gazu dziennie. Po sesji w niektórych przypadkach może uwidocznić się zaognienie skóry, które zanika zawsze po kilkudziesięciu minutach.

Kompleksowe wyszczuplanie dzięki technologii Maximus

Osiągnięcie doskonałego wyglądu nie wiąże się wyłącznie z utratą niepożądanych kilogramów. Kanały telewizyjne, w których biorą udział osoby z nadwagą, ogólnie rzecz ujmując nie pokazują nam co w gruncie rzeczy dzieje się ze skórą. Natomiast prawda jest taka, iż traci ona sprężystość, tworzą się wrzecionowate blizny, a od czasu do czasu duże obszary opadłej skóry (najbardziej na brzuchu). Zamiast rygorystycznej głodówki należałoby skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu mamy szansę udoskonalić kształt sylwetki oraz równocześnie zadbać o skórę. Głęboka mobilizacja naskórka, skóry właściwej oraz mięśni zmniejsza ilość komórek lipidowych, zwiększa sprężystość skóry, odmładza, poprawia krążenie krwi oraz minimalizuje zmarszczki. Zabieg musimy najczęściej powtórzyć od 3 do 4 razy, by osiągnąć optymalne rezultaty. Przeprowadza się je w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki takiemu narzędziu możemy również usuwać zmarszczki wokół ust oraz modelować owal twarzy. Tutaj kosmetyczka zastosuje delikatną głowicę, jaka zdecydowanie uderzy w źródło problemu. Już po pierwszej wizycie daje się spostrzec spłycenie zmarszczek i dobrze zauważalne policzki. Jeżeli zamierzamy otrzymać spektakularny rezultat w bardzo szybkim czasie, możemy dobrać 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Wraz z nadwagą czasem może towarzyszyć nam uczucie ciężkości kończyn oraz opuchnięcia. Owa niedogodność jest zazwyczaj bagatelizowana w sondażu z lekarzem albo kosmetyczką (przed terapią). A przecież możemy się wyzwolić także od takiego defektu. Dzięki Endermologii LPG albo zabiegowi Icoone z pewnością zmieni się nasz komfort życia. Ich leczenie bazuje na usuwaniu płynów tkankowych i udoskonaleniu krążenia krwi w partiach objętych dyskomfortem. Więcej informacji znajdziesz tutaj – Medycyna estetyczna

Strona używa cookies
Ok