prawnik Toruń obowiązek alimentacyjny kancelaria
Obowiązek alimentacyjny – wynajmij skutecznego adwokata
31 marca, 2017
tanie banery banery reklamowe banery Łomża
Drukowanie banerów reklamowych wciąż jest opłacalne
4 kwietnia, 2017

Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

skuteczne odchudzanie odchudzanie toruń modelowanie sylwetki

Co zrobić, by mieć płaski brzuch?

Wymodelowany brzuch to pragnienie sporej liczby osób – zarówno pań, jak również mężczyzn. Rewelacyjnie by było w przypadku, gdyby był cudownie umięśniony oraz odrobinę twardy (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka sfera ciała, na której wybitnie się koncentrujemy w czasie wykonywania ćwiczeń oraz przy wcielaniu w życie różnorodnych diet. Osoby, jakie bardzo dużo trenują, potrafią pochwalić się umięśnionym, szczupłym brzuszkiem oraz „dostojnie” maszerują po plaży bądź wyprężają się na fotelach nad jeziorkiem. Nic w tym dziwnego, bo brzuch jest taką strefą ciała, która hipnotyzuje płeć przeciwną. Mamy szansę także przyuważyć takie osoby, jakim wcale nie zależy na przesadzonym negliżu i w sumie nie odkrywają tak swobodnie wyrzeźbionego brzuszka. Nad kondycją należy pracować – nie możemy się okłamywać.

Jeżeli chcemy wylegiwać się całymi popołudniami na kanapie zamiast chodzić na basen albo ćwiczyć w klubie fitness, to nie ulega wątpliwości nie zrealizujemy owego pragnienia. Zamiast koronkowego bikini albo spodenek, będziemy zobowiązani wciskać się w okropne kostiumy, tankini ze spódniczką albo szorty oraz koszulkę na ramiączkach. Każdy powtarza: zrób coś z tym, zadowalające efekty przyniesie zdrowa dieta i fitness. Ale czy faktycznie? Czy jest to poważnie takie banalne, jak radzą osoby z naszego otoczenia? Czy dobra jest dieta bogata w warzywa i owoce, sporą ilość spacerów i co najistotniejsze – brzuszków, aby można było chwalić się wszem i wobec szczupłym brzuchem? Otóż niezupełnie. Odchudzanie nie bazuje tylko na owych błahych rzeczach, ale również na genetyce, a mianowicie skłonnościach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Krótko mówiąc nie można pozbyć się tkanki lipidowej tylko w jednym rejonie, niezbędny jest uniwersalny trening wszystkich partii ludzkiego ciała. Tłuszczyk w naszym ciele spala się równomiernie, to znaczy – w każdej części ciała proporcjonalnie do liczby komórek lipidowych. Odchudzanie przebiega wielostronnie, tyczy się wszystkich części ciała, zaś reklamy, które oferują idealne ciało w kilkanaście minut, zwyczajnie kłamią. Fundamentalną funkcję odgrywa tutaj genetyka, ponieważ wybrane osoby posiadają mocniejsze predyspozycje do otyłości jedynie dlatego, że ich rodzice, dziadkowie i różne inne osoby z rodziny, też miały z tym wielki kłopot. W trakcie ćwiczenia tylko samych brzuszków z pewnością absolutnie nie usuniemy szpecących fałdek, gdyż w tym czasie będziemy wyczerpywać za małą ilość energii. Ćwiczenia na brzuch pokrzepiają mięśnie w przygnębiającej nas strefie i po niedługim czasie czasami może się okazać, że mamy tam o wiele więcej centymetrów niżeli przewidywaliśmy. Muskuły nabierają siły (wytworzy się nam dobre oparcie), natomiast tłuszcz pozostanie.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Oprócz rozsądnej diety oraz ruchu kompleksowego (zatem treningów działających w interesie całego ciała, a nie jedynie wskazanej partii), możemy zaczerpnąć z profesjonalnego odchudzania w salonach kosmetycznych. Krótko mówiąc nie chodzi tutaj jednakże o to, żeby dniami i nocami uczęszczać na masaże jakimiś tajemniczymi urządzeniami…i darować sobie wspomniane kwestie wypunktowane wcześniej. Wszystko musi koniecznie być ze sobą zintegrowane – zdrowa dieta, fitness i zabiegi kosmetyczne, jakie ujędrnią naskórek, zlikwidują cellulit, wygładzą fałdki w partiach, na które dieta oraz ćwiczenia fizyczne nie są w stanie nic poradzić.

W ostatnim czasie takim godnym uwagi sposobem na odchudzanie jest między innymi liposukcja bez skalpela przy pomocy maszyny Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą można skutecznie wyeliminować komórki tłuszczowe z ważnych partii ciała, m in. na biodrach. Chodzi tu nie tylko o widowiskowe wymodelowanie ciała po jednorazowym zabiegu, lecz usunięcie miejscowej tkanki tłuszczowej. Wyjątkowa głowica zasysa sukcesywnie fragmenty skóry, natomiast ultradźwięki bombardują komórki tłuszczowe. Są one zaraz potem usuwane z naszego ciała przez limfę, zaś w dalszej kolejności – przez wątrobę. Możemy także skorzystać z Maximusa TriLipo, który polepsza wygląd zewnętrzny skóry, jej sprężystość, wyszczupla sylwetkę, likwiduje cellulit i minimalizuje miejscowy tłuszczyk. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus wpływa bynajmniej nie tylko na miejscowe otłuszczenia, lecz także na mięśnie. A konkretnie: intensyfikuje skórę właściwą, tkankę wewnątrz oraz bicepsy, aby błyskawicznie oraz sprawnie wyszczuplić ciało. Tłuszczyk ma formę upłynnioną, bowiem oddziałują na niego promienie radiowe. Natomiast taka sytuacja powoduje, że nasza skóra oraz muskuły są silnie nagrzane. Owym urządzeniem mamy możliwość także łagodzić głębokość zmarszczek dookoła oczu i ust, jak i modyfikować owal twarzy. Wiele osób decyduje się ponadto na zabiegi z użyciem endermologii, np. na lipomasaż. To chyba najatrakcyjniejsza propozycja, bo trzeba ubrać specjalny strój, a kosmetolog wykonuje zabieg zasysającą głowicą, która „ześlizguje się się” po tym stroju.

Jeśli zainteresował Cię owy artykuł, wyszukujesz dobrego sposobu na pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej nie tylko na brzuszku to wejdź w link z boku – Odchudzanie – a może odnajdziesz właśnie to czego szukasz.

Strona używa cookies
Ok