JAk dbać o palce stóp skuteczna metoda na haluksy aparatu bunito duo
JAK DBAĆ O STOPY – Haluksy
18 lutego, 2019
wybielanie zębów toruń - esthetic dental clinic
Skuteczne wybielanie zębów domowymi sposobami
4 marca, 2019

Depilacja laserem medycznym Palomar Vectus

Wiosna to idealny czas na depilację laserową

Już niedługo ogrzeją nas pierwsze, wiosenne promienie. Powoli znika zimowa szarość i niedługo wzejdą pierwsze tulipany. Jest to także idealny okres na przygotowanie skóry do lata. Zimą nasza skóra wypoczęła od promieni słonecznych, dlatego jest to najodpowiedniejsza pora na depilację laserową.

Zanim przyjdziesz na zabieg depilacji laserowej Vectus

Do depilacji należy właściwie przygotować. Kilka tygodni planowanym zabiegiem koniecznie trzeba zrezygnować z usuwania niechcianych włosków depilatorem, gorącym woskiem czy też pastą cukrową. Dozwolone są jedynie maszynki do golenia. W naszym klimacie muśnięta słońcem skóraw zimowych miesiącach nam nie grozi, niewielu pamięta o tym, że zrezygnować trzeba także z samoopalaczy. Cztery tygodnie przed wizytą w gabinecie koniecznie trzeba przestać stosować kremów z witaminą A.

W dniu zabiegu

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Należy też zrezygnować ze używania balsamów. Najlepiej znaleźć gabinet medycyny estetycznej, który wyposażony jest w sprzęt najnowszej generacji. Jednym z takich laserów jest Palomar Vectus. Przed zabiegiem ustala się największą, ale bezpieczną dawkę. Przez to zabieg depilacji laserowej jest bardziej skuteczny i minimalizuje się niechciane następstwa.

Zabieg depilacji laserowej

To, jak długo potrwa zabieg uzależnione jest od depilowanej partii ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. W celu uzyskania maksymalnego efektu konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że pomiędzy sesjami koniecznie trzeba robić przerwy, trwające około trzydzieści dni. To od typu skóry zależy zalecana liczba zabiegów, najczęściej są to trzy lub cztery.

Po depilacji laserowej

Nasza skóra musi się zrelaksować. Długie kąpiele, sauna i wyprawy na basen nie są polecane. Przez jakiś czas wstrzymać się przed złuszczaniem naskórka. Peeling ma zbawienny wpływ na wygląd skóry, jednak po depilacji laserowej może podrażnić skórę. Cztery tygodnie po zabiegu koniecznie trzeba całkowicie wstrzymać się przed opalaniem.

Ostatnie podmuchy zimy to doskonały moment na umówienie się na depilację laserową. Depilacja laserowa to gwarancja pięknego ciała na wakacjach.

Depilacja Depilacja laserowa – zalety

Idealnie gładka skóra to marzenie wielu osób. Problem niechcianego owłosienia pozwala rozwiązać depilacja laserowa. Sposób ten posiada sporo zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści wykorzystują tylko najnowszy sprzęt. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w czytnik zawartości barwnika jakim jest melanina w skórze, który pozwala niezwykle dokładnie dostosować moc lasera do konkretnego typu skóry. Dzięki takim rozwiązaniom zlikwidowane zostało ryzyko poparzeń . Takie niebezpieczeństwo występowało w przypadku starszych technologicznie urządzeń.

Depilacja laserowa- bardzo szybki zabieg

Nie tak dawno, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów wyposażonych w duże soczewki zabieg ten przebiega bardzo sprawnie. Depilacja miejsc takich jak pachy zajmuje tylko kilka chwil.

Skuteczność zabaiegu

Depilacja laserowa to niezwykle trwała metoda usuwania zbędnego owłosienia. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, żeby trwale zlikwidować niechciane owłosienie.

Komfort

Głowica lasera wyposażona jest w bardzo skuteczny system chłodzący. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najlepszy sposób usuwania zbędnego owłosienia. Zastosowanie nowoczesnych technologii daje gwarancję bezpieczeństwa , ale także trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest także polecana osobom, które walczą z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Najskuteczniejsza metoda depilacji- depilacja laserowa

Po zimie musimy zatroszczyć się o naszą skórę i przygotować się na czas urlopów. Należy pamiętać o właściwym natłuszczeniu skóry, ponieważ niskie temperatury oraz przesuszone, ciepłe powietrze negatywnie oddziałują na stan naszej skóry. Wiosna, to także doskonały czas na depilację laserową, która jest najskuteczniejszą metodą depilacji. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, zaleca się wykonać kilka serii, aby cieszyć się idealnie gładkim ciałem.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia umożliwia trwale usunąć włoski i cieszyć się idealnie gładkim ciałem, bez wrastających włosków i nieestetycznych podrażnień.

Decydując się na taki zabieg, warto poszukać gabinetu z najlepszym laserem oraz dobrze wyedukowanymi specjalistami. Polecany jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to najnowocześniejszy laser, a to gwarantuje, że zabieg depilacji laserowej jest dostosowany do każdego rodzaju skóry. Możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnego czytnika zawartości barwnika – melaniny w skórze. Palomar Vectus ma także nowoczesny system chłodzenia, który poprawia komfort zabiegu. Spora zaletą są także dwie soczewki, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie należy pozbywać się owłosienia w sposób mechaniczny – czyli poprzez depilator i zabieg z wykorzystaniem wosku, czy pasty cukrowej. Wykazane jest używanie przez ten czas jednorazowej maszynki do golenia oraz pianki. Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest stosowanie ziół i leków fotouczulających. Po zabiegu przez jakiś czas nie powinno się zażywać kąpieli słonecznych.

Warto zaplanować zabiegi depilacji laserowej, aby cieszyć się gładką i piękną skórą. Jest to jedyna metoda, która gwarantuje trwały efekt.

Depilacja Laserowa Toruń

Strona używa cookies
Ok