Tabletki odchudzające – moc natury w niewielkiej kapsułce.
25 lipca, 2016
Nowoczesne instalacje C.O..
27 lipca, 2016

W dobie profesjonalnych usług najistotniejsze jest bezpieczeństwo towarów. Niezależnie od rodzaju przewozu każdy producent chce zapewnić transportowanym produktom najlepszą jakość. Stosuje więc nowoczesne i efektywne rozwiązania, które chronią towar przed uszkodzeniem i wilgocią. Artykuły do pakowania, bo o nich mowa, wytwarzane są z najdokładniejszą starannością. Są wytrzymałe mechanicznie, rozciągliwe i odporne na przedarcia. Zawsze tworzone są także z myślą o wyglądzie opakowania. Jako producent siatki do owijania palet, jesteśmy stanie dostarczyć naszym Klientom praktyczne rozwiązania w okazyjnych cenach. Każdego dnia współpracujemy z wieloma Klientami. Analizując ich potrzeby wiemy jakie są ich potrzeby co do właściwości materiałów do pakowania. Starannie dostosowujemy produkty do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak: kaptury foliowe, siatka do owijania palet i worki do węgla.

Siatka do owijania palet – bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Zjawisko kondensacji jest bardzo często najgorszym problemem z jakim muszą radzić sobie pracownicy magazynów. W zależności od typu produktu, zbyt duże zawilgocenie może prowadzić do jego zepsucia. Produkowana przez nas siatka do owijania palet to produkt który redukuje do zera zjawisko kondensacji, które tworzy się w rezultacie zróżnicowania temperatur. Ta siatka umożliwia korzystną wentylację ładunku i może być z powodzeniem stosowane do transportu, bądź także ochrony takich produktów jak mleko, warzywa, owoce, czy drewno, które wymagają wysokiego stopnia świeżości. Siatka elastyczna do owijania palet charakteryzuje się wysoką odpornością na przerwanie i działanie promieni ultrafioletowych. Jako producent siatki do owijania palet dbamy zindywidualizowany do Państwa potrzeb produkt. Zapewniamy całkowity wybór wielkości jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być stosowana w ręcznie lub też w owijarkach automatycznych, ponieważ jest bardzo wysoce praktycznym produktem.

Kaptury foliowe – praktyczne i niezastąpione

Łatwe pakowania towarów na paletach jest już dostępne dla każdego. Kaptury foliowe na palety idealnie nadają się do ochrony ładunku podczas dalekiego transportu. Nie przepuszczają niekorzystnych promieni ultrafioletowych i są odporne na zmieniające się warunki pogodowe. Wytwarzamy kaptury foliowe termokurczliwe i kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej. Kaptury foliowe termokurczliwe potrzebują działania ciepła do całkowitego zamknięcia. W trakcie zgrzewania doskonale dopasowują się do kształtu i rozmiaru ładunku, zapewniając najbardziej optymalne warunki bezpieczeństwa. Kaptury foliowe na palety mają jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Mogą być dowolnie zabarwione i wyposażone w informującą Klientów grafikę, nadrukowaną na wierzchu. Przez ten prosty zabieg stają się idealnym nośnikiem informacji reklamowej, którą dostrzeże każdy z odbiorców Twojego towaru. Produkt taki jak kaptury foliowe na palety idealnie ochroni Twój towar przez zniszczeniem i wilgocią.

Worki do pakowania węgla – reklama i bezpieczeństwo opału

Worki do pakowania węgla prezentują elegancki wygląd. Są one produkowane po to by zapewnić najdoskonalsze warunki magazynowania opału i nowoczesną formę reklamy. Jako producent artykułów do pakowania, zapewniamy także nowoczesne rozwiązania marketingowe. Na każdym zamówionym przez Ciebie worku wydrukujemy atrakcyjną informację reklamową. Według nas jest to atrakcyjny sposób na zainteresowanie nowych Klientów i pozostanie w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla produkowane są z odpornych surowców o różnych pojemnościach 5 – 50 kg . Na specjalne zamówienie Klienta wytwarzamy także worki o nietypowych wymiarach.

Siatka rolnicza – przystępne ceny i jakość w jednym

Jako producent siatki ogrodzeniowej wiemy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. W szczególności dla rolników, którzy chcą chronić swoje uprawy przed głodną, dziką zwierzyną. Wytwarzana przez nas siatka rolnicza to niska cena i wytrzymałość w jednym. Po za oczywistym zastosowaniem, siatka rolnicza może być również używana do belowania siana i słomy. Jest to zatem produkt o unikatowych cechach. W naszym zakładzie produkujemy siatkę o dowolnej wielkości i gramaturze. Dostosowujemy się do jakichkolwiek potrzeb Klienta i zapewniamy szybką realizację zlecenia. Siatka rolnicza tworzona jest z surowców o doskonałej jakości, co sprawia, że jest praktycznie bezkonkurencyjnym produktem.

Taśmy polipropylenowe – rozwiązania na każdą kieszeń

Podczas pakowania bardzo ważne są akcesoria, które na końcu chronią towar przed zniszczeniem, zawilgoceniem i promieniami UV. Produkty takie jak taśmy polipropylenowe i zapinki do ładunków stanowią ostatnie ogniwo do idealnej ochrony produktów na paletach. Stosując taśmy polipropylenowe gwarantujesz sobie maksymalny komfort i najwyższą jakość zabezpieczeń. Przez wzgląd na przystępną cenę i znakomitą wytrzymałość, taśmy PP są jednym z najbardziej rekomendowanych akcesoriów do pakowania. W ofercie mamy także zapinki do przypinania ładunków, które trwale mocują każdy typ ładunku na palecie. Dzięki wysokiej trwałości złącza powinny być wykorzystywane zawsze tam, gdzie najważniejsza jest ochrona towaru.

Jako producent siatki do owijania palet i innych produktów do pakowania jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Troszczymy się o fachowe zabezpieczenia ładunków przed zawilgoceniem i uszkodzeniami. Od kilku lat zapewniamy naszym Klientom nowoczesne i efektywne rozwiązania w dziedzinie pakowania. Realizujemy spersonalizowane zamówienia i pilnujemy umówionych terminów. Oferujemy doskonałą jakość produktów w atrakcyjnej cenie, co przekonuje Klientów dalszej współpracy. Bezpieczeństwo Twoich produktów to dla naszej firmy najważniejszy priorytet.

Wejdź na naszą stronę internetową i sprawdź nasze produkty: kaptury foliowe.

Strona używa cookies
Ok