Jeden procent podatku dla fundacji - Jak przekazać jeden procent podatku organizacji - Organizacje pożytku publicznego - Przekaż 1 procent podatku na OPP
Mechanizm 1% podatku na OPP
14 lutego, 2017
obrazki srebrne
Chrzest, komunia, ślub – jakie dewocjonalia podarować?
15 lutego, 2017

Stylistyka ogrodu pokazuje niezwykle dużo o nas samych. O sposobie bycia, pragnieniach i naturze. Jedni uwielbiają twórczy nieład, a drudzy naturalność i harmonię. Obecnie mamy sposobność kreowania bardzo zróżnicowanych projektów ogrodów, przystosowanych idealnie do naszego stylu. Bezgraniczne materiały, szeroki wybór roślinności i atrakcyjne koncepcje to obraz nowoczesnego ogrodnictwa. Projektowanie ogrodów to już nie jedynie sposób na dobre zarobki. To pasja kreowania, z którą utożsamia się co raz większa ilość ludzi. Wzrastająca konkurencja w dziedzinie ogrodniczej wymaga od nas nie tylko wyobraźni, ale także eksplorowania kolejnych inspiracji. Zależy nam, by nasze projekty ogrodów zaznaczały się spośród innych propozycji.

Każda firma ogrodnicza gwarantuje klasyczne usługi ogrodnicze – projektowanie ogrodów, konserwację zieleni i systemy z zakresu kamieniarstwa. My dodatkowo możemy Wam zapewnić naszych zaufanych projektantów, którzy zawsze starają się zrozumieć potrzeby Konsumentów. Najwyborniejsze jakościowo rośliny hodowane na lokalnych uprawach i wyjątkowe rozwiązania, dzięki którym odnajdziesz w swym ogrodzie wszystko to o czego potrzebujesz. Po za tym oferujemy korzystne ceny usług ogrodniczych, omawiane osobiście zależnie od określonego projektu i realizacji. Pozwól nam zaprojektować swój ogród. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Projektowanie ogrodów dla każdego

Nasza firma ogrodnicza pierwszorzędnie zajmuje się projektowanie ogrodów. Realizowane przez naszych ekspertów projekty charakteryzują się wysokim poziomem indywidualizmu i szczegółowości. Pragniemy, by każda oferta opierała się na oczekiwaniach Klienta, przez co przy każdym zleceniu prowadzimy bardzo szczegółową rozmowę, podczas której poznajemy Wasze pomysły i plany. Dobrze jest tutaj zaznaczyć, że każdy projekt przygotowywany jest w profesjonalnym programie komputerowym, który starannie przedstawia pomysł realizacji.

W tym zakresie zapewniamy trzy rodzaje usług – tworzenie ogrodów dla klientów indywidualnych, projektowanie ogrodów dla instytucji i tworzenie ogrodów dla firm budowlanych. Każda propozycja, mimo wielu wspólnych punktów, różni się od siebie. Pierwszy typ usługi kierowany jest do osób, które pragną wykorzystać teren wokół własnego domu, lub puste miejsce na balkonie. Projektowanie ogrodów dla klientów indywidualnych zakłada wykonanie spersonalizowanej oferty dekoracji ogrodu (letniego i zimowego), dobór ozdób ogrodowych oraz stworzenie układu systemu nawadniania.

Projekty dla przedsiębiorstw i organizacji realizowane są dla właścicieli hoteli, sal weselnych, budynków handlowych, obiektów miejskich i firm przemysłowych. Oferujemy projekty zieleni na terenie różnych przedsiębiorstw, oraz projekty skwerów publicznych, zieleńców i miejsc rozrywki.

Jeszcze innym typem usługi jest projektowanie terenów zieleni dla deweloperów i właścicieli wszelkich budynków mieszkalnych. Ładnie skonstruowany ogród wokół rezydencji wywiera wpływ na konkurencyjność inwestycji. W tym obszarze mamy możliwość zapewnić wykonanie projektu zagospodarowania przestrzeni wokół obiektów wielorodzinnych, projektu placu zabaw, czy planu terenu sportowego.

Pielęgnacja ogrodu – sposób na wieczną zieleń

Zadbamy o Twój ogród przez okrągły rok. Korzystając z fachowych urządzeń ogrodniczych i środków konserwacji roślin, spowodujemy, że Twój ogród będzie wyglądał atrakcyjnie i zdrowo. Pielęgnacja ogrodów i terenów zieleni polega głównie na koszeniu trawy, porządkowaniu zanieczyszczeń, odchwaszczaniu, podlewaniu i wycinaniu krzewów. Warto podkreślić, że usługa pielęgnacji ogrodu wykonywana jest o dowolnej porze roku, także w okresie zimowym.

Kamień ogrodowy – szeroki wybór produktów

Nasza firma ogrodnicza gwarantuje duży wachlarz kamieni do ogrodu. W naszej ofercie wynajdziecie między innymi grysy, otoczaki, żwiry i łupki w wielu wersjach i barwach. Nasi pracownicy mogą także zapewnić Wam zrealizowanie wzoru brył do ogrodu. Wykonujemy projekty małej architektury ogrodowej, rozpoczynając od niewielkich skalniaków, a kończąc na powierzchniach z kostki brukowej. Pracujemy z profesjonalnym sprzętem, który usprawnia wykonanie każdego zlecenia. Gwarantujemy także narzędzia i środki, które konserwują głazy, nadając im ładny wygląd, nawet po kilku latach.

Ładny ogród zwiększa wartość domu i podkreśla elegancję całej posiadłości. Jest to miejsce, w którym możemy odetchnąć, posiedzieć z bliskimi, i spędzić czas z dziećmi. Ogrody pełnią niezwykle istotną rolę – umożliwiają bliski kontakt z naturą, który dobrze działa na skupienie i kreatywność.

Nasza firma ogrodnicza oferuje takie usługi jak projektowanie ogrodów i pielęgnacja ogrodów. Wszelakie realizacje dokonujemy w terminie i z właściwą dokładnością. Długoletnie doświadczenie i błyskotliwość pracowników umożliwiają nam odnalezienie optymalnych rozwiązań dla każdego Odbiorcy. Dobrej jakości pracownia projektowa gwarantuje wykonanie multimedialnych projektów graficznych. Mamy możliwość zagwarantować Tobie nowoczesne usługi ogrodnicze na niezwykle wysokim poziomie.

Wejdź na naszą stronę i poznaj wszystkie usługi: ogrody toruń

Strona używa cookies
Ok