Układanie kostki Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera
15 września, 2020

Oprogramowanie enova365

System enova365 to nowoczesny system ERP, który sprawi, że kierowanie firmą staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące jedną bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki ponad 20 letniej praktyce w branży i innowacyjności używanych metod technologicznych.

Co to znaczy ERP?
ERP ang. Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą w czasie rzeczywistym, integrujących i pomagających rozporządzanie zasobów firmy. Dostosowany do wielkości działalności, dzięki możliwości selekcji modułów i powiększenia ich ilości z uwagi na wielkość potrzeb.

Jak system enova365 wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP pozwala na wszechstronne sterowanie przedsiębiorstwem, wspiera sterowanie biznesem i interpretację danych. Obejmuje wszystkie pola działania, połączone z zarządzaniem księgowością, finansami, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, projektami czy serwisem. Usprawnia dostęp pracowników do danych, a równocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, działając w zgodzie z literą prawa, przystosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP jest odpowiedni zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Bez względu na to, czy firma jest na wczesnym etapie rozwoju, czy posiada mocną pozycję w branży, enova365 oferuje praktyczne trzy podstawowe zestawy modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w razie potrzeby można rozszerzyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do firmy każdej wielkości.

W jaki sposób działa system enova365?

Choć moduły mogą działać oddzielnie, wspólna baza danych dla wszystkich nabytych modułów, oferowana przez producenta enovy365, pozwala na udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich upoważnionych pracowników w każdym dziale firmy, kiedy jest to niezbędne. Używanie systemu pozwala na umieszczanie szablonów metod pracy, przydzielanie obowiązków i wypisywanie raportów i zestawień. Działa: zbierając, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić przepływ danych i uprościć wszelkie procesy biznesowe. Standaryzacja procesów ułatwia pracę, a automatyzacja czynności pomaga wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym możliwość korzystania z systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest również dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z plików gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który zarekomenduje moduły, które będą najbardziej przydatne dla firmy, a wraz z decyzją o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wybrane moduły i organizuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Sposoby licencjonowania

Zakup licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania równa się z tym, że firma staje się dożywotnim posiadaczem licencji. Dodatkowo w cenie zakupu uwzględnia się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizacje systemu do kolejnych wersji. Taki układ usatysfakcjonuje tych, którzy preferują zakupy na własność albo pozyskali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie systemu do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ten wariant jest przeznaczony przede wszystkim dla średnich i małych firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to kolejna oferta usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów razem z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki rodzaj licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie planują inwestowania w specjalistów IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, firma zyskuje w głównej mierze wysoki standard bezpieczeństwa magazynowania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na efektywne zarządzanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności i usunięcie ryzyka błędu. Ponadto przyspieszony dostęp do analiz biznesowych i innych informacji, pozwala na pracę na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rozwija się wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

partner enova

Strona używa cookies
Ok