dj na wesele łódź piosenki weselne wodzirej gdańsk
Oprawa muzyczna wesel – DJ, konferansjer i wodzirej
29 kwietnia, 2017
Wideofilmowanie - Kamerzysta weselny - Kamerzysta ślubny - Filmowanie wesel
Wideofilmowanie ślubów
23 maja, 2017

Doświadczony wodzirej na wesele bezalkoholowe

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

Ceremonia weselna jest niepowtarzalną imprezą rodzinną, która powinna trwale zapisać się w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Dobrze by było w przypadku, gdyby przywoływała jedynie miłe refleksje. Każda para z kilkuletnim stażem marzy o doskonałym, ładnym oraz porywającym weselu. Czyli takim, na którym wszyscy będą bardzo dobrze się bawić z zachowaniem kultury oraz smakiem do ostatnich minut imprezy.

Wesela bez mocnych trunków

Aktualnie w każdej chwili napotykamy informacje popierające alkohol, tytoń i papierosy elektroniczne oraz pozostałe używki, np. herbatę. Zwłaszcza niedoświadczone osoby planując wesele chcą usatysfakcjonować wszystkich, a jedyną metodą jest alkohol. Gdy go spożywamy przestajemy cokolwiek kontrolować i nie przeszkadzają nam już złośliwe komentarze teścia, hałas najmłodszych gości oraz odór skrętów przemieszczający się nad nimi (mimo iż sami nie palimy). Dj na wesele, doskonałe zakąski i główne posiłki, wielorakiego charakteru rozrywki i dobra atmosfera – to wszystko właściwie wystarczy. Wstrzemięźliwość na wymienionych zabawach zdarza się bardzo rzadko, jednakże od jakiegoś czasu kilkanaście par zaczęło rekomendować ów trend. Po pierwsze – z uwagi na przedszkolaki, które mówiąc w skrócie nie powinny poznawać krewnych pod wpływem silnych trunków, natomiast z innej strony – jest to wyraz mądrości oraz odpowiedzialności.

Coraz więcej osób, bynajmniej nie tylko zaliczających się do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „doskonała zabawa absolutnie nie zależy od ilości spożytego spirytusu” lub „zupełnie nie potrzeba trunków, by doskonale biesiadować”. W przypadku wesel jest to tak ciekawe, bowiem w naszym kraju wspomniane okazje od zawsze były sowicie zakrapiane. Pary, jakie zdecydowały się obecnie na wesele bezalkoholowe wielokrotnie słyszały obraźliwe aluzje, rezygnację z uczestnictwa w imprezie lub wyrażenia „co ludzie powiedzą”. O ile wynajęcie kompetentnego wodzireja na ceremonię w sumie nie jest niczym oryginalnym, to brak alkoholu – już tak.

DJ dla wymagających gości

Wymarzone przyjęcie to wyczynowy DJ na wesele z Bydgoszczy oraz ścieżka dźwiękowa przystosowana do gustów zaproszonych osób. To rzeczywiście on określa harmonogram zabawy i opracowuje przeróżne atrakcje. Na przyjęciu weselnym bez napojów alkoholowych jest wprost obowiązkowy. Znany DJ to pewność wyjątkowej zabawy choćby przez dwa dni (razem z poprawinami). Jakie są jego zasadnicze zadania? Prócz tego, że jest odpowiedzialny za muzykę, to poszczególne wydarzenie musi być przez niego dosyć wcześnie zakomunikowane i poprowadzone. Każdy zaproszony gość ma się doskonale bawić, nawet ten szczególnie ostrożny. Praca wodzireja zaczyna się często od pokazania zaproszonym osobom ich siedzeń, a od tego czasu – równocześnie z innymi zdarzeniami – solidarnie podśpiewuje z bawiącymi się gośćmi, pokazuje im taniec, realizuje przeróżnego typu animacje. Wszystko to prowadzi w sposób figlarny, jednakże nie nieprzyjemny. DJ-wodzirej powinien być „duszą towarzystwa”, szczególnie na imprezach bez trunków. Trzeźwi goście sporo wymagają i to przez bardzo długi okres w przyrównaniu do tych, którzy szybko na początku zabawy są pod wpływem napojów wysokoprocentowych.

Dj na wieczór panieński

Bez napojów z alkoholem może funkcjonować bardzo dużo klasycznych imprez, m. in. wieczory panieńskie narodziny potomka, rocznice ślubu. Zamiast wydawać pieniądze na czysty alkohol, musujące wino oraz szampana, powinniśmy wykazać się ociupinę lepszą kreatywnością. Wieczór kawalerski jest w stanie ciągnąć się chociażby parę dni, a w trakcie gry Panna Młoda jest szkolona do sprawowania roli wspaniałej partnerki. Taki stan rzeczy tyczy się wieczorów kawalerskich, podczas których wcale nie powinny tańczyć prawie nagie tancerki. Ceremonie i randki bez napojów wysokoprocentowych są dobrą alternatywą głównie dla tych odbywających się w dawnym charakterze. Niejednokrotnie Mężowie oświadczają, że planują bawić się znakomicie podczas uroczystości, natomiast nie tylko dzień później chwalić się znajomym jaką ilość udało im się wysączyć alkoholu. Trunek jest stosowany najpierw do tego, by „przesłaniać” istotne rzeczy, m. in. brak odczuwania satysfakcji ze zdarzenia, przywiązania do najbliższych (lub w ogóle relacji społecznych) czy negatywnego widzenia obcej kultury. Nierzadko ludzie nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, ponieważ nie mają środków finansowych na wódkę i w rzeczywistości nie doświadczają prawdziwego celu niniejszego zdarzenia. Nie chodzi tutaj z pewnością wyłącznie o alkohol, ponieważ wydatków związanych ze ślubem i weselem jest wiele więcej.

Chrzciny, urodziny i inne rodzinne uroczystości bez alkoholu nie różnią się faktycznie niczym od takich konwencjonalnych. W wyznaczonym miejscu zapewnia świetną muzykę wzięty DJ, na twarzy zaproszonych osób górują uśmiechy, Młoda Para pięknie pląsa we mgle, matka i ojciec jednej i drugiej strony trwają wzruszeni. Nie ma otumaniającego alkoholu, przez który niejednokrotnie te radosne chwile odchodzą w niepamięć i zastępuje je agresja, brak zrozumienia, uszczypliwość oraz walki uczestników.

 

Strona używa cookies
Ok