Dobry fizjoterapeuta w Toruniu: rehabilitacja a leczenie kręgosłupa
22 grudnia, 2016
Aranżacja ogrodów projektowanie ogrodów Bydgoszcz projektant ogrodów Toruń
Ciekawe projekty ogrodów
27 grudnia, 2016

Dj na eventach klubowych

Profesjonalny dj na imprezy biznesowe dj na eventy pracownicze dj w Łodzi i okolicach
Wyruszenie do klubu w piątkowy albo sobotni wieczór, stanowi dla sporej liczby maturzystów dobry sposób na spędzenie czasu wolnego. Ale nie wyłącznie – chodzi również o odreagowanie stresu, przykładowo po wyczerpującym dniu na uczelni, po nadzwyczaj istotnym egzaminie (m in. magisterskim), po zdobyciu umowy o pracę, na którą od dawna się czekało. Powodów do balowania można prawdopodobnie odszukać tyle, ile jest zainteresowanych na świecie. Jak się jednak przygotować do jedynego w swoim rodzaju eventu, na jakim kluczową postacią dbającą o scenografię muzyczną jest DJ? Co ubrać, w jaki sposób się zachowywać i na który napój wyskokowy się zdecydować, kiedy idzie się do lokalu pierwszy raz? Dla gości ucztujących systematycznie odpowiedzi na owe pytania będą banalne, lecz niedostatecznie obeznanym niewątpliwie się przydadzą.

Gdzie będę się dobrze bawić?

Dowolny klub posiada odmienny, indywidualny klimat. Żeby wybrać ten, który będzie zwyczajnie pasował do naszych preferencji, jest możliwość: po pierwsze – popytać znajomych, którzy poprzednio w nich się bawili oraz wiedzą mniej więcej jaka panuje tam atmosfera. Po drugie – na własną rękę większość odwiedzić oraz z pierwszej ręki sprawdzić, który jest właściwy. Po trzecie – przeanalizować to, na czym szczególnie nam owego wieczoru zależy, m in. poszukujemy partnera, miłości albo wyłącznie wariackiej zabawy do świtu. W sieci można także wynaleźć wiele stron w wariancie „przewodnik balangowicza”, na których znaleźć można orientacyjne wskazówki na temat typowych przygotowań do wieczornego wyjścia. Jeżeli jednak wybraliśmy event klubowy z DJ-em, to należy kierować się tu odrobinę odmiennymi zasadami. Jakimi?

Jak przygotować się do imprezy klubowej?

Pod żadnym pozorem w ogóle nie możemy wypijać pokaźnej ilości napojów wysokoprocentowych na głodny żołądek i iść do klubu już podpitym (bądź wyraźnie upitym). W takiej sytuacji cała zabawa straci sens. Po godzinie ewentualnie dwóch właściwie nie będziemy w stanie korzystać z atmosfery lokalu. A co istotniejsze – z oferty muzycznej DJ-a na zabawie! Wystarczy jak zjemy odżywczy posiłek (nie objadając się). Do lokalu trzeba iść z lekką głową, w odpowiedniej formie i z pozytywnym podejściem. Nie możemy ubierać się na tzw. cebulkę, gdyż zazwyczaj jest w nim bardzo ciepło. Można nieskrępowanie pląsać na krótkim rękawku. Panowie, którzy pragną włożyć koszulę z długim rękawem, powinni szybko wsadzić ją z powrotem do szafki! Bardzo łatwo powstaną skazy od potu, co może skutecznie zrazić płeć piękną do obcowania podczas tańca. A skoro o kobietach mowa… należy omijać z daleka toporniejsze jeansy, rajstopy pod nimi i wszystkie rzeczy, które wyglądają na wydziergane przez babcie na drutach… Kompletnie nie przeznaczone są one na wspomnianą okoliczność. Jeśli jeszcze nie wiemy co założyć, powinnyśmy popatrzeć na fotografie DJ-a na imprezie. Kolejną sprawą jest magiczny kolor biały. Imprezowicze powinni z niego zrezygnować w interesie mocniejszych kolorów. Biel gwałtownie odbija światło i odkryje wszystkie niedoskonałości bielizny. Bądź fakt zupełnego jej braku. Wystarczy wyselekcjonować z dystansem migocące akcesoria, np. fluorescencyjne bransoletki.

By zabawa nie była „kompletną klapą”, nie może istnieć oczywiście bez:

  • dobranej drużyny przyjaciół,
  • przeróżnych osób, w gronie których bardzo lubimy spędzać czas,
  • oddzielnego miejsca dla gości tańczących oraz pijących,
  • zgadywanek, konkursów oraz rozmaitych gier
  • dobrej oprawy muzycznej

Trzy najoczywistsze niedopatrzenia pań wędrujących na imprezę

Pokaźne szpilki. Niniejsze słowa nie wymagają długiego komentarza. Takie buty są wyjątkowo kłopotliwe, niejednokrotnie twarde wewnątrz oraz chorobliwie deformują nogę. Można nabawić się urazu, dostać odgniotków oraz odparzeń (szczególnie, gdy właścicielką niebotycznych szpilek jest kobieta zakładająca je „od święta”), nastąpić komuś na stopę oraz wyrządzić straszny ból. Zazwyczaj do lokali w ogóle nie można wpadać w szpilkach mających obcas wykonany z metalu, gdyż można nimi zepsuć, np. parkiet bądź oryginalne elementy wnętrza. Drugim katastrofalnym błędem kobiet jest tańczenie z rozłożonymi i jednocześnie wilgotnymi włosami. Można uderzyć nimi kogoś po buzi, w ogóle nie prezentuje się to elegancko i nie będzie korzystnie przez nikogo przyjmowane. Końcowym dużym błędem Kobiet jest zabieranie ze sobą na imprezę z DJ-em pokaźnej torby z wszelakimi dokumentami, bogactwem kosmetyków, telefonem, tabletem i różnymi rzeczami, które rzeczywiście są nieprzydatne. Jeżeli zdarzy się, że nikt ze znajomych w ogóle nie będzie obserwował kurtek oraz torebek, możemy paść ofiarą przywłaszczenia. A wtedy utracimy wszystko, z czym wkroczyliśmy do lokalu. Należy wziąć ze sobą małą listonoszkę do założenia na ramię czy inną lekką torebeczkę, do której pakujemy wyłącznie to, co autentycznie niezbędne, m in. pieniądze i telefon. Z omawianą torbą będzie można chociażby podskakiwać (jeśli nie jest wyraźnie obciążona).

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób wygląda impreza klubowa z udziałem znanego DJ-a, kliknij w ten odsyłacz – DJ Jacek PP na eventy klubowe w Łodzi

Strona używa cookies
Ok