Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG
24 sierpnia, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Otwieramy firmę – wybieramy formę opodatkowania
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne Toruń

Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow

Planowanie ślubu nie ma miejsca, bez planowania dekoracji na wesele, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Bogaty wybór dodatków, którymi można uświetnić wystój sali, kościoła czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu idealnej uroczystości. Dekoracje na ślub nie muszą być jednak drogie, ani wyszukane, by stanowiły doskonały element wystroju wnętrz, robiły wrażenie oraz były dobrze wspominane przez gości. Najlepiej zdecydować się na te elementy, które będą odpowiadały parze młodej oraz uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji ślubnych w kościele jest stworzenie przyjemnego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza budynku, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich za dużo, aby nie zaburzały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje przede wszystkim na dekoracji ołtarza, drogi do niego i naw bocznych. W tym celu najlepiej sprawdzają się kwiaty, świece oraz szarfy.

Świeczki, świeczniki, latarenki

Świece nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat, zwłaszcza w półmroku dominującym w kościele. Dobre rozplanowanie miejsc, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, by były one poukładane z głową, żeby nie zawadzały gościom w swobodnym przemieszczaniu się oraz nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele wspaniałych świeczników i latarenek, które nie tylko dodadzą uroku wystrojowi, ale również ochronią przed ściekaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, dywany

Przeważnie wstęgi i szarfy wykonuje się z satyny lub tiulu. Zawiesza się je wzdłuż ławek, by stworzyć korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być gładkie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo udekorować je kwiatami, kokardami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo drogę do ołtarza można pokryć dywanem lub chodnikiem, który uświetni wygląd przejścia i nada mu elegancji. Zwykle takie chodniki są w kolorze czerwonym lub białym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Kwiaty i bukiety mają szerokie zastosowanie. Będą odpowiednie we wszystkich miejscach, które para młoda chce ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniej kwiatów żywych oraz nie stosować sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach oraz przy ołtarzu. Często rozsypuje się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Nie wolno przesadzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kompozycjami kwiatowymi, które można umieścić nie tylko w kościele. Taka dekoracja na wesele uświetni też wystrój sali albo będzie ciekawym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, to jedna z kosztowniejszych ozdób.

DEKORACJE ŚLUBNE NA SAMOCHÓD

Przy dekoracji samochodu także można popisać się pomysłowością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wypożyczeniu specjalnego auta, można je także ozdobić ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Do wciąż najbardziej popularnych ślubnych ozdób samochodowych należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one dostępne w różnych wzorach i kolorach oraz mogą mieć ciekawe nadruki. Równie wysokim zainteresowaniem wciąż cieszą się także wstęgi na maskę auta, które można udekorować kwiatami, kokardami, koralikami czy nawet balonami i innymi drobnymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne można kupić w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z atrakcyjnymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są kluczowym elementem, o którym trzeba zdecydować, planując ślub. Podstawowym priorytetem jest dekoracja stołów, a później otoczenia oraz części przeznaczonej na tańce. Ogromną rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, jednak w nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się też gra świateł scenicznych, które stworzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zazwyczaj opiera się na przewodnim motywie wesela. Inaczej zostanie udekorowana z uwagi na miejsce wesela, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań pary młodej. Każdy z tych elementów musi wzajemnie łączyć się tak, by utworzyć niepowtarzalny klimat. W tym przypadku ważny jest dobór oświetlenia, kwiatów, ozdobnych materiałów oraz wszelkich podwieszanych dodatków np. balonów, girland, czy rozet.

Stoły

Stół z reguły unosi największą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przystrojenie go wymaga dbałości o szczegóły. Wśród najważniejszych dekoracji na stole są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam również niewielkie podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są także śmieszne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu lub podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją na ślub są pokrowce, które dobiera się pod względem kolorów i wzorów. Ponadto istnieje wiele ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych świateł, girland oraz oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, zwykle dostępna jest też księga gości na specjalne życzenia oraz ankiety i plakaty, które staną się doskonałą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni wesele, dzięki śmiesznym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami na wesele jest mnóstwo i z pewnością każda para znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje weselne Toruń

Strona używa cookies
Ok