Zamrażanie rur Warszawa - Usługi hydrauliczne Warszawa - Usługi gazowe Warszawa - Hydraulik Warszawa
Na czym polega zamrażanie rur?
5 października, 2016
Nalewarki Maszyny Rozlewnicze Nalewaczki Ultrapak
Maszyny rozlewnicze dla każdej gałęzi przemysłu
6 października, 2016

Na czym polega gra?

Tibia to gra internetowa, w której spotykają się systematycznie internauci z najróżniejszych krajów. Biorąc pod uwagę jej najważniejsze cechy, określa się ją jako grę MMORPG: Massively-Multiplayer Online Role Playing Game albo „replaying on-line”. Powstała za sprawą czterech informatyków z Niemiec, którzy stworzyli ją w ramach eksperymentu. Pierwszy raz udostępniona szerzej została w 1997 roku. Od czasu upublicznienia upłynęły raptem trzy doby by przyłączyła się do niej pierwsza osoba on-line. Od końca lat 90 – tych grafika w grze w ogóle się nie zmieniła. Nadal oscyluje w rejonie grafik oldschool’owych, a mianowicie bazuje na bitmapach uformowanych w grafice 2D. I być może ten właśnie „drobiazg” oddziałuje na stale rosnące zafascynowanie zgłębianiem osobliwych krain w tropieniu skarbów. Tibia polega przede wszystkim na doskonaleniu przewodnich cech i umiejętności wybranego bohatera zabawy, która została stworzona przez gracza. Grasuje on na rozliczne stwory, kolekcjonuje różne artefakty po straconych przez siebie wrogach a także sprzedaje je Za spełnienie dokładnych zadań udzielane są premie. Użytkownicy mogą komunikować się ze sobą na parę sposobów: prowadząc rozmowę bezpośrednią, zakładając zbiorowo eskapady bojowe, otwierając relacje kupieckie oraz przynależąc do gildii.

Długo wyczekiwany program ułatwiający grę Tibia już dostępny!

W ostatnim czasie na jednej ze stron internetowych pojawił się nadzwyczajny program do zoptymalizowania gry w Tibię – Tibialyzer. Jest on w całości niezależny. Jak pracuje? Otóż jego charakterystycznym działaniem jest skanowanie dziennika serwera oraz wiadomości z czatu Tibia w momencie, gdy gracz jest pochłonięty walką. Przekazuje mu informację o tym, który faktycznie zdobędzie łup, jakie poniósł uszkodzenia oraz jakie osiągnął doświadczenie. Jest to wyjątkowo cenne w momencie, gdy internauta woli dobrze wiedzieć jakich doświadczył szkód w porównaniu do innych graczy bądź czy zostały upuszczone niesłychanie rzadkie obiekty. Tibialyzer ma dostęp przykładowo do baz informacji statystycznych NPC, informacji na temat istot i artefaktów (zwłaszcza ich kropli i tego, gdzie dobrze je odsprzedać.) Co istotne – gracz nie jest zmuszony do opuszczenia magicznej krainy, ażeby posiadać takie możliwości. Tybialyzer ujawnia je wszystkie za sprawą dodatkowych nakładek. Dobrze jest, gdy gracz posiada nowoczesny monitor, gdyż wówczas gra nie zostanie przez nie wstrzymana. Jeśli monitor jest nieco starszy, to doskonałym wyjściem jest zmiana ich usytuowania. Niekwestionowaną zaletą programu ułatwiającego zabawę jest nie wywoływanie przez niego lagów, inaczej rozciągania okresu między decyzjami gracza a rzeczywistą prędkością gry. Dzięki opisanym nakładkom można w czytelny sposób uwidocznić sumę potworów, które internauta usunął oraz kwotę łupów, które można odkryć. Wszystkie te dane są nieustannie aktualizowane, zaś polowanie na łupy gracz może przejrzeć w jakiejkolwiek chwili. Nie potrzeba monitorować każdego konkretnego łupu, bowiem program wykona to za internautę. W sytuacji, kiedy grasuje on z innymi graczami, może także ustalić, jakich strat doznał każdy członek grupy. Żeby pobrać taki program wystarczy: 1) wpisać w wyszukiwarkę wyrażenia : Tibialyzer download lub 2) wejść na stronę TibiaLyzer.eu oraz kliknąć zakładkę „download”.

Rzetelne informatory do Tibii w Internecie

W Internecie można wykryć wiele stron z przewodnikami zarówno dla graczy rozpoczynających swoją przygodę z grą Tibia, jak i dla tych już bardziej zaawansowanych. Przykładowo wstawiając w google słowa „tibialyzer guide”, „tibialyzer reddit” lub „Tibia informator” odsłonią się te strony, na których użytkownicy z mniejszym bądź większym doświadczeniem ukazują, w jaki sposób uchodzić z życiem z niektórych rozgrywek w odmiennych okolicznościach. Głównie chodzi o wskazówki na temat: otwierania konta, modyfikacji image’u postaci, rodzajów stworzeń, sprzętu, hp, many, typów łączności z pozostałymi graczami, gildii itp. Znane są również strony odpowiadające na bardzo szczegółowe pytania graczy jak: „Jak znaleźć się w setnym level’u w Tibii?”, „Za pomocą jakich działań można zostać pr0 w Tibii?”, „Jak maksymalnie zagospodarować Knight’a?”. Takich relacji jest szczególnie dużo, więc należy wziąć pod uwagę poziom zaawansowania w grze. Zwykle użytkownicy nie poprzestają na skromnych opisach, które do niczego nie prowadzą, ale dogłębnie przedstawiają np. charakterystykę broni, oprzyrządowania, technik off-line oraz stworów. Tibialyzer guide dzielą się w zależności od gatunku postaci na: informatory dla knighta, paladyna, druida i sorca. Dobrym sposobem jest zapoznawanie się z poradnikami w formie wizualnej np. na youtube. Gracze wyraźnie prezentują widzom, przy użyciu jakich technik można przeprowadzić pojedyncze działania. Dogłębnie tłumaczą w zasadzie każdy swój ruch, np.: ilustrują w jaki sposób ściągnąć grę oraz program Tibilyzer, jak radzić sobie z tradycyjnymi komplikacjami, zapoznają oglądających ze wszystkimi czynnościami, z których wolno czerpać podczas walki on-line i off-line oraz dostarczają właściwych odpowiedzi na osobliwe zapytania. Niewątpliwie bez zdradzania tajemnicy swojego dorobku.

Szczegółowe informacja można uzyskać tutaj TibiaLyzer Download

Strona używa cookies
Ok